kızlar yine ben ve yine sizlere ihtiyacım var:))

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
kızlar ben adetim genelde 31 günde bir olur.fakat yumurtlama tarihlerim değişebilio bu ay çok erken oldu mesele 9.gün yumurtladım yumurtma ağrıları çektim ihtimal veremedim bu kadar erken olmasına ama sordum cevremdekilere olabiliomuş.neyse işte yumurtlamamdan 4-5 gün kadar sonra göğüslerim sızlamaya başladı.ama adetime 15 vardı önceleri önemsemedim pek,fakat 3-4 gündür ağrıyo özellikle uçları kıpkırmızı olmuşlar yara varmışgibi.adet onceside göğsüm dolardı fakat adetten 3-4gün önce ve bukadar sızlamazdı dolgunlastılar ve acaip hassaslar üstüne yatamıom.belki saçma olacak ama çikolataya bayılan ben nefret ediom görünce bile midem kalkıo erken belki ama belkide psikolojik.gece ates basıyo özellikle al ayaklarım yanıyo.hafif atesimde var 37.3altına düşmedi.acaip şiş karnım ve gazlıyım kasık ağrım yok denecek kadar az.iş yapınca falan ağrıyo çokaz.görümcem benimde 15gün önce başalrdı göğüsümün sızlaması ve hamile olduğumu böyle anlardım diyo.kafam karıştı umutlanmak istiyom.hamile arkadaslar yorum yazın lütfen.buarada adetime 11gün var simdiden saolun kızlar varlığınızı hissetmek gercekten çok güzel

aşkolsun yaaa ben burda meraktan çatlıom kimse yorum yazıp fikir vermemiş.danışıp fikir alacağım tek kişi eşim oda doktor ve acaip kuruntulu.adetin gecene hatta ultrasonda bebeği görene dek bişey diyemem diyo kafayı yicemkafamçokkarıştı

canım daha adetine 10 gün varmış, hamilelik belirtisi kişiden kişiye degişir ama hamilelilk belirtilerine benziyo seninki bence biraz daha sabret ve adetine yakın idrar testi yap,benimde hemen kasıklarımda agrı oluyodu iş yapınca ve hafif bir dolgunluk ve şişlik vardı ama diyorum yaa kişiye göre degişiyo Allah hayırlısını nasip etsin azcık daha sabret ve test yap canım inş hamilesindir burdandan da müjdele habersiz bırakma canımm

canım benim bence kendini çok kaptırma herşey tamamen psikolojikte olabilir........... hamilelik belirtileri kişiden kişiye değişir canım...................

eşinde doktormus arkadasım bizler ne söylesek ondan dahamı iyi bilicez.eşine guven herkesin hamile kalma doğum vs hikayesi farklıdır.allah gönlüne göre versin

sabrediceksin malesef en azından adetine iki veya üç gün kala kan testi yaptırabilirsin ama şimdi çok erken kendini oyalayacak bişeyler bul belirtileri takma kafana çok yanıltcı olabiliyor

Regline 11 gün varmış cnaım biraz bekle sonrada bir kan tahlili yaptır değerinden anlaşılır..İnşallah gebesindir.

merhaba sevgiicim benimde adetime bir hafta var.sendeki belirtilerin bazıları bendede var ve sabırsızlıkla bekliyorum.adetime iki-üç gün kala test yapıcağım inş.inşaallah hamişizdir.hakkımızda hayırlısı olsun inş.ama beklemek çok zor.seni çok iyi anlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…