Kızlar yeni üyeyim çatlıycam meraktan nolur bi el atın:(

dream83

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
251
0
Kızlar hepinize merhaba, yeni üyeyim.Uzun zamandır takip ediyordum ama yazmak yeni kısmetmiş.
En son 2 martta regli oldum 7 nisanda beta hcg testi yaptım sonuç 48.94 çıktı.Bir gün sonra idrar testi yaptım ikinci çizgi silik..Doktorumu aradım değerin düşük şimdi gelme 1 hafta geçsin dedi.Ctesi gidicem ama içim içime sığmıyor sizce hamile miyim?

Bu arada daha önce ektopik gebelik soucu sol fallop tüpüm alındı ve polikistik over hastasıyım 3 ay önce rahim filmi çektirdim temiz çıktı.Ayyy çatlıycam valla nolur bişeyler söyleyin

canım gozun aydın hamıle gorunuyorsun ama daha yenı bır hamılelık allah tamamını erdırsın ınsallah sorunsuz bır hamılelık gecırırsın

hayırlı olsun canım hamilesin benim adet döneminden üç gün önce değerim 26.73 çıkmıstı.değerin hergün katlanır kendine çok dikkat et iş yapma sakın

bnde 10 ay once yasadım hala kalamadım bnmde sol tüpüm alındı ekmde rahim flimi cektirdim bnmde iyi cıktı ama malesef hamile klamadım

insalh bu sefer saglıkla alırsın bebişini kucagına cnm

seni anlayabiliyorum dıs gebelik sonrası nisan süpeyle bakıyor herseyede bncede hamilesin cnmm

dıs gebelikten kac ay sonra hamile kaldın cnm

canım dış gebelik ameliyatını 6 mart 2009 da geçirdim sonra zaten 1,5 ay falan eşimle birlikte olmadık( ameliyatım ağır geçti) 3 ay falan korunduk sonrasında bir süre korunmadım korktum çocuğum olmaz diye 2 ay falan denedim baktım tutmuyor.hsg çektirdim 3 ay önce sonrasında da işte şimdi tuttu galiba

Hayırlı - olumlu olması dileği ile Rabbim gönlünün muradına kavuştursun canım. a.s.

bnde 10 ay once yasadım hala kalamadım bnmde sol tüpüm alındı ekmde rahim flimi cektirdim bnmde iyi cıktı ama malesef hamile klamadım

canım hiç öyle düşünme ben denediğimde kalamadım sonra ammaaaaan dedim kendi kendime olursa olur.Hatta Lazer epilasyona başlamıştım tüylerim bitene kadar hamile kalmayı düşünmüyordum ama 2. seansa gidemedim sen düşün.Bu işlerde gerçekten kafanın rahat olması gerekiyormuş demekki:)

Hepinize çok teşekkürler kızlar, daha ilk günden bağrınıza bastınız beni.Allah isteyen herkese versin inşallaholumunekankayizsmile

Tebrik ederim:) Hamilesiniz !

bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum ...

dr.unuz 1 hafta sonra gelin demesi ise daha çok küçük olduğundandır ve keseye yerleşsin diye bekliyordur...

dikkat edin kendinize bugünlerde , bol bol dinlenin ve sağlıklı beslenin ....

ama hareketsiz de kalmayın...

Kızlar dün gittim doktora, bebişimin kesesini gördük:nazar: ama geç döllenme olabilir dedi doktorum.Kalp atışını duyamadık o yüzden... 15 gün sonra da kalp atışını duymak için gideceğim.Dua edin bana.

Kızlar dün gittim doktora, bebişimin kesesini gördük:nazar: ama geç döllenme olabilir dedi doktorum.Kalp atışını duyamadık o yüzden... 15 gün sonra da kalp atışını duymak için gideceğim.Dua edin bana.

çok sevındım..hihoyyyt

X