kızlar yatak odam için yata önerileriniz

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
selam kızlar

bu ayın sonunda düğünüm var
mobilyayı seçtim ama yatak hangi markanınkini modelini vs. seçmeliym
bilmiyorum?

bana ne önenirrsiniz?

hepinize sevgilerrrr kaydirigubbakcemile2

Canım İdaşın yatakları güzel,eğer yatak ortune yuksek bı yatak yakışıyorsa yuksek bı yatak al.Benım örtumun kenarları beş kat fırfır mesela,alçak yatak hiç güzel durmaz,örtüm yerele sürünür.sende bunları hesaba kat,bazalı al.

ne kadar korumaya çalışsakta zamanla kirleniyor.fermuarlı olanlar var,bellonanın galiba.çok pratik olur diye düşünüyorum yıkar takarsın.

ne kadar korumaya çalışsakta zamanla kirleniyor.fermuarlı olanlar var,bellonanın galiba.çok pratik olur diye düşünüyorum yıkar takarsın.

evet yıkanabilir olması iyi bir alternatif
istikbalde fiyat almıştım dün 414 tl demişlerdi

bellona dan da alacağım

teşekkür ederim LİMMONN a.s.

idaştan fiyat aldım
yarı ortaperik 225 lira imiş

ortapedik - yarı ortapedik :S

hangisi daha iyi?

ikimizinde bi bel sorunu yok

satıcı bel sorunu yoksa yarı ortapedik al dedi, hem hesaplıda oluyor

:uhm:

canım kendimi masalda gibi hissettim :) ne kadar güzel dile getirmişsin.

yatak odamı anlatayım:
yatak başı beyaz bombeli deri, küçük kadınlar dizisinde elifin yatakbaşını gördünmü hatırlar mısın bilmiyorum, yatak başım aynen öyle. iki yan tarafında komidinlerle yatak başı birleşik uzunca ve içerden gece lambaları var
yatak başım, yatak örtüm, tüllerim beyaz bu arada !)

şifonyerim, gördrobum ceviz ve beyaz lakeli..

duvar rengim kum beji

geniş bir odaya sahip olsaydım eminim çok daha güzel duracaktı mobilyam
ilerde inşaallah o da olur.

bende senin gibi beyazı çok seviyorum
çok ferah duruyor ev..

yorumlar için hepinize çok teşekkürler
hepinize sevgilerr :1hug::1hug::1hug:

canım marka olarak model olarak değilda sana tarz olarak bi tiyo vereyim. eğerki imkanında varsa yatak odanın tamamını bembeyaz mobilyalarla donat ve duvarları eğer mümkünde beyaz ama üzerinde minik modern desenleri olan bi duvar kağıdıyla kaplatabilirsin eğer boya yaparsanda beyazı tavsiye ederim. çünkü bu ferahlık sabah uyandığınızda sizi zinde kaldıracaktır. kendini prenses gibi hissedeceksin. yatak örtün ister beyaz olsun ister rengarenk olsun işte o beyazların içinde kendini tam olarak gösterevektir. süs eşyalarında öyle fazla göz yormayacaktır. beyaz bi odada geceleri loş bi ışıkta seni gece yıldızların arasında bi bulutun içinde gibi hissettirecektir emin ol. eğer buna benzer bi örenek bulursam buraya koyacağım canım ben de yatak odamı beyaz la kapladım sadece duvarlarım mavi. ama şimdi beyaza boyatacağım :) tabi bunlar tavsiye yinede senin zevkine kalmış. ayy bidee bazen bazen taze çiçek bulup o baş ucuna koyarsan varyaaa kendini kır evinde gibi hissedersin :) üstelikte alan geniş ve ferah duruyor
kaydirigubbakcemile5

canım benim yatak konfor

herkes bana bunu tavsiye etmişti..gerçekten çok memnun kaldım...

hepinize çok teşekkür ediyorummmmmmm
yatağımı aldım kızlar
bellonadan aldım
offsetform modelini

hepinize sevgilerrr

a.s.kaydirigubbakcemile5

doğtaşa bi bak derim bide modalife a yatağını bellonadan al şu yeni çıkan fermuarlı makinede yıkanıyormuşa.s

ben 2 yıldır işbirin visko yatağını kullanıyorum böyle bir rahatlık yok kızlar...:))
vücut ısısına duyarlı,yaysız bir yatak..
kılıfıda fermuarlı:))
valla ben başka bir yatakta yatamaz oldum..
biraz pahalı ama sonuçta en önemliler arasında kesinlikle tavsiye ederim...

X