kızlar yardm oğlum uykuya geçmekte çok zorlanıyor

ecemim2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.019
1
arkadaşlar artık dayanacak gücüm kalmadı bel ağrısından ölüyorum oğluşum uykuya geçmekte çok zorlanıyor ne yapacağımı şaşırmış durumdayım sizinkilerde öylemi bilmiyorum ama acıktığı an meme ağzında olacak uykusu gelir gelmezde uyuyacak bir huysuzlandımı satlerce ağlıyor susmak bilmiyor bir türlü uykuya geçemiyor karnı tok altı temiz oluyor gözlerinden uyku akıyor ama dalamıyor dalsa bile yatağına koyar koymaz uyanıyor ve ağlıyor gazını çıkarmış olduğunda bile ve maroton başlıyor kucağımda gezerek uyumak istiyor bel fıtığım vardı artık çok kötü ağrımaya başladı sırtımın belimin ağrısından uyuyamıyorum bile ışığı kapatıyorum daha çok ağlıyor yakıyorum gözlerini açıyor ne yapacağımı şaşırdım fikriniz varsa lütfen yardım....:Saruboceq:sizler nasıl uyutuyorsunuz neler yapıyorsunuz

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

canım benim kız genelde memede uyur yada kucağımda öyle durup bakınırken ..çok nadir huysuzlanıp salladığımı bilirim..ama sanırım bu yatağa koyunca uyanma durumu bebeklere has bir özellik benimkide arada yapıyor..ben daha çok gündüzleri ana kucağında sallayarak uyutmayı tercih ediyorum..bir dene istersen alışırsa rahat edersin..ben çok rahat ettim..

aynen benim bebekleri tarif etmişşin canım
uyuyana kadar saatler geçiyor
bizde sadece gece aynı sorun var
gündüz kolay uyuyorlar
gece bir türlü dalamıyorlar özellikle kızım
uyuyor gibi yapıyor yatağa koyunca başlıyor zır zır ağlamaya
uyuyana kadar bu böyle oluyor
benimde ne belim sağlam kaldı ne sırtım
şimdide boynum tutuldu
ben genelde ayağımda sallıyorum yada beşikte bu şekilde uyuyorlar

benim oğlumda sabırsız canım acıktığında tutabilene aşkolsun, mamasını hazırlayana kadar yıkıyor ortalığı, uykusuda öyle çok uykusu geldiyse zorlanıyor, ben genelde uykusu gelmeye başlayınca gündüz anakucağında gecede kucağımda pış pışlıyorum, özellikle gece ninni söylemek yada müzük dinletmek ise yarıyor, ve gece zorlansada gece lambası dışında ışığı açmıyorum

canım kolay gelsin öncelikle, genelde yaşıyoruz galiba aynı şeyleri.. ben sonunda emziğe alıştırabildim biraz, emzik uykuya dalmasını bayağı kolaylaştırıyo. ana kucağında hafif sallanarak emzikle oyalanırken uyuyo..

Benimki de enzikle rahat uyuyor. Yalnız beşiğe yatırınca uyanma sorunu benimkinde de var. Uyanınca hiç kucağıma almadan hafif karnına vuararak pışpışlıyorum. Tekrar uykuya dalmasını sağlıyor...

kızlar benim oğlanda öğle uyutucam diye ne kol kalıyor nede bel herşeyi tamamda olsa çığlık çığlığa bağırıyor gaz sancısından olsa gerek diyorum gazınıda cıkarıyor ama sonuç yine aynı bende emziği veriyorum miğdesi bulanıyor çoğu zaman almıyor iğce çaresiz kaldığımda emziği şerbete batırıyorum sussun diye biliyorum bu yaptığım yalnış ama çok ağlıyıncada helek oluyo sanki dayanamıyorum :çok üzgünüm:

benimkide uykusu gelince huysuzlanmayı öğrenmiş ya.
Ya ana kucağında ya ayağımda sallıyorum.Benimkide gece uyuyor da güzdüz zorlanıyor.
salayacaksınız artık mecbur.Yada Elmalı gibi pışpışleyın.arada benim kızda öyle yatıyor.Tabi çıldırmadıysa:KK70:

Biz gece hep loş ışıktayız.Emziriken ışığı açmamak içinBen karanlıkta emziremem walla.
alıştı kızım loş ışığa.Bazen dein uykusuna dalmakta zorlanıyo sallıyorum ama ışığı kapatıp gece lambasını yakınca daha çabuk dalıyor.

Birde çok delirdiğinde ben kundak yapıyoum işe yarıyor.

valla canım bende böyle bir başlık atmayı düşünmüştüm aynen beni anlatmışsın.benim kızımda bir haftadır uykusu geldiginde acayip huysuzlanıyor.ayakta sallamayı denedim olmadı sadece kucagımda uyuyor.artık kucakta uyutmakta zor gelmeye başladı ne sırt kaldı ne bel.arkadaşların dedigi gibi bi de ana kucagını deneyecegim inşallah işe yarar.hepimize kolay gelsin.

kıslar aynı dert bendede var ben yatarak emzırıyourum artık gunduzde aksamda oylece sızıyor kcagımda hıc emzırmıyorum artık cok daha zor oluyordu oyle sımdı en azından uykusu varsa hemen dalıyor boyle sızde bı deneyın kıslar ayakta sallamak ana kucagı artık etkılemıyor emzıkde almıyor onceden bır ıkı verıyordum sımdı hıc almıyor

X