KIZLAR YARDIMMM

bengckr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2024
7
1
27
Kızlar ben gebelik testi yaptığıma iki çizgi biri silik çıktı sonra kanımda beta 62.3 daha sonra 66 çıktı fakat kanamam vardı,doktorlar olumsuz konuştu hep kanamam varken tekrar gebelik testi yaptım tekrar iki çizgi doktor ileride kimyasal gebelik ya da dış gebelik olur diyor ,ama ben gebeliği reglim gecikmeden öğrendim hatta daha regl tarihime 15 gün var ve bir önceki ay ertesi gün hapı kullanmıştım reglim 2 gün gibi çok kısa sürmüştü,sizce bu kanama önceki reglimin çok az oluşundan dolayı mıdır yoksa düşükten mi dolayı kafam aşırı karışık

çok erken öğrenmişsiniz zaten değer de 2 ye katlamamış ama bu kadar erken katlarmı 2 ye o da muamma. Genellikle 100 üstü değerler sağlıklı katlanıyor sonraki günlerde yüksek ihtimal kimyasaldır. Doktorunuzun önerilerini takip etmenizi öneririm.

çok erken öğrenmişsiniz zaten değer de 2 ye katlamamış ama bu kadar erken katlarmı 2 ye o da muamma. Genellikle 100 üstü değerler sağlıklı katlanıyor sonraki günlerde yüksek ihtimal kimyasaldır. Doktorunuzun önerilerini takip etmenizi öneririm.
hiç bir öneri vermedi sadece bekle dedi

X