Kızlar yardımmm lütfennnn adetime 10gün var dayanamadım test yaptım

Aclyrdm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
15
2
25
Kızlar adetime 10gün var bugün test yaptım içini açtim iyice görebilmek için bi bakarmısınız

Eklentiler

• 4DF4A230-5826-43CD-B2A9-70F4F1BC4CF4.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 89
peki 10gün kala çıkma ihtimali varmı yeni evliyimde teşekkür ederim bu arada heyecanlanıyor insan ister istemez birde bu 10dakka içerisinde çıktı

peki 10gün kala çıkma ihtimali varmı yeni evliyimde teşekkür ederim bu arada heyecanlanıyor insan ister istemez birde bu 10dakka içerisinde çıktı
Kac gun kala cıkacagı degısır canım ne zaman yumurtladıgına gore degısır.sen yenı evlıysen tadını cıkar stres etme hıc,sabah testı tekrarla yıne boyle cıkarsa var demektır

Kac gun kala cıkacagı degısır canım ne zaman yumurtladıgına gore degısır.sen yenı evlıysen tadını cıkar stres etme hıc,sabah testı tekrarla yıne boyle cıkarsa var demektır
Ya çok teşekkür ederim bi kere düşük yaptım aradan 4ay geçti yumurtlama tarihlerindeki birliktelik olmuştu bu ay

Son adet tarihiniz neydi acaba ? Yumurtlama gününüzü biliyorsanız ondan 12 gün sayıp kan verebilirsiniz kanda daha net çıkar. Ama negatif görmek istemiyorsanız bir kaç gün daha bekleyin

Kuruma çizgisi olabilir çunku ilk 5 dakika doğru sonuç oluyormuş hayırlısı belki vardır büyük ihtimalle kanda görülür bi baldırın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…