Kızlar yardımm

merviki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
92
19
25
Kızlar merhaba normalde benim 06.10 tarihinde yani bugün adet olmam gerekiyordu ama iki gün önce kahvemsi pembemsi akıntı gibi bişey geldi pet koydum biraz pede bulaştı cumartesi akşam durdu pedi çıkardım hala bişey yok ve adet olmadım daha test yaptım erken gebelik normal test falan hep negatif duphaston ilacı kullanıyorum onun yüzünden olabilir mi daha önce böyle yaşayan oldu mu

Duphastonu ilk defa kullanıyorsan olabilir ama henüz adet olmamışsın olabilirsin de Duphastonu eğer ilk defa kullandıysan ve ilk kurusuysa bazan olabiliyor bende duphastonun 2. Kutusundan itibaren Adet olmuştum
. ( adet düzensizliği için ve gebelik için) kullandım. Beklemende fayda var

Bende adet düzensizliği yok çok şükür sadece progesteron düşüklüğü vardı doktor onun için yazdı bana

Gebelikle ihtimaliniz var mı? Bahsettiğiniz pembe kahverengi akıntı yerleşme kanaması da olabilir ama zaten 2 gün önce yerleşse testte hemen çıkmaz. Gebelik ihtimaliniz yoksa ara kanama olabilir regliniz sökülüyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…