kızlar yardımınıza ihtiyacım var!!!

askmeyvesi

gelll bebeğimmm
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
146
44
adetime 3 gün var meraktan öyle sabah uyanınca test yaptım silik çıktı $P8160166 (Orta).JPG fakat iki saat sonra yaptım tekçizgi çıktı sizce sonuç nedir bilgilendirirseniz sevinirim...

Eklentiler

• $P8160166 (Orta).JPG
    $P8160166 (Orta).JPG
    40,1 KB · Görüntüleme: 67
şimdi oruç değilsen su iç 4-5 saat tut sonra bi test daha yap ama en güzeli sağlık ocağı varsa hemen git bi kan tahlili ver. inşallah hamilesindir.

eczacıda dediki zaten varsada çıkmaz ikincide çünkü idrara sıkışık olman lazım dedi bakalım canım ya sabah yaparım yada dediğin gibi yaparım bilgilerin için sağol

adetime 3 gün var meraktan öyle sabah uyanınca test yaptım silik çıktı Eki Görüntüle 490175 fakat iki saat sonra yaptım tekçizgi çıktı sizce sonuç nedir bilgilendirirseniz sevinirim...

Lütfen yardım edin.
Bundan dün gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi biraz silik göründü; ama belli oluyordu.Bugün tekrar test yaptım ama çizgi görünmüyordu. :KK43: Bundan önce doktor hamile olabilirsin demişti çünkü beta hcg 63.81 çıkmıştı ama iki sonra adet gördüm, doktor kimyasal gebelik olmuş demişti. Acaba çizginin çıkmaması yine kimyasal gebelik olduğunu mu gösterir? Adetime 4-5 gün var, adet ağrıma benzeyen ağrılarım da başladı. :KK43:

Lütfen yardım edin.
Bundan dün gebelik testi yaptım ve ikinci çizgi biraz silik göründü; ama belli oluyordu.Bugün tekrar test yaptım ama çizgi görünmüyordu. :KK43: Bundan önce doktor hamile olabilirsin demişti çünkü beta hcg 63.81 çıkmıştı ama iki sonra adet gördüm, doktor kimyasal gebelik olmuş demişti. Acaba çizginin çıkmaması yine kimyasal gebelik olduğunu mu gösterir? Adetime 4-5 gün var, adet ağrıma benzeyen ağrılarım da başladı. :KK43:

canım, kimyasal gebelik olabilir evet ama testin bozukta olabilir.
bence sende yarın kan tahlili ver veya idrar testini yarın tekrarla.
enaz 5 saatlik idrara sıkışık olman gerekiyor ama.

Cevabınız için çok teşekkür ederim.
İdrar testi yaptığımda 5 saatlik ve sıkışık değildi, ondan da olabilir mi yani? İnşallah hayırlısıyla hamileyimdir, yarın kan testi yaptıracağım. Umarım yine hayal kırıklığına uğramam. :KK43:

Son düzenleme:
Cevabınız için çok teşekkür ederim.
İdrar testi yaptığımda 5 saatlik ve sıkışık değildi, ondan da olabilir mi yani? İnşallah hayırlısıyla hamileyimdir, yarın kan testi yaptıracağım. Umarım yine hayal kırıklığına uğramam. :KK43:

evet, testi çok su içtikten sonraki idrarınla yaptıysan, hormon içeriği düşük olacağından negatif çıkabilir. ama bence çok büyük beklenti içine girmeden git kan testine. çünkü negatif çıkınca çok büyük yıkım oluyor. ben de kaç kez yaşadım bu durumu. en kötüsüne hazırlaki kendini iyi çıktığında sevin, kötü çıktığında üzülme..
sonucunu bizlerle paylaş emi:KK16:

insallah hamilesindir canim...sen en iyisi kan testi yaptir hem icin rahat eder hedme ona göre adimlarini atarsin...testlerin cogu hatali gösteriyor, moralini bozma, sakin ol stresse girme:KK66:

insallah hamilesindir canim...sen en iyisi kan testi yaptir hem icin rahat eder hedme ona göre adimlarini atarsin...testlerin cogu hatali gösteriyor, moralini bozma, sakin ol stresse girme:KK66:

Az önce doktordan geldim. Kan değerim 70.32 çıktı. Doktor hamilesin dedi, önce kimyasal gebelik olayımı da anlattım. Cuma günü tekrar kan değerlerime bakacak.
Bir de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Üç tane ilaç verdi; üromisin şaşe, cephix 400mg, maltoferfol verdi. Bu ilaçlar hakkında bilgisi olan var mı?

Az önce doktordan geldim. Kan değerim 70.32 çıktı. Doktor hamilesin dedi, önce kimyasal gebelik olayımı da anlattım. Cuma günü tekrar kan değerlerime bakacak.
Bir de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Üç tane ilaç verdi; üromisin şaşe, cephix 400mg, maltoferfol verdi. Bu ilaçlar hakkında bilgisi olan var mı?

Gözün aydın canım allah tamamına erdirsin.
İlaçlar hakkında bi fikrim yok.enfeksiyonun geçmesi için kullan mutlaka
çünkü gebelikte iyi değil diye duydum.
bende de yanma olmuştu ama idrar tahlilim temiz çıktı çok şükür

Gözün aydın canım allah tamamına erdirsin.
İlaçlar hakkında bi fikrim yok.enfeksiyonun geçmesi için kullan mutlaka
çünkü gebelikte iyi değil diye duydum.
bende de yanma olmuştu ama idrar tahlilim temiz çıktı çok şükür

Teşekkür ederim.
Amin inşallah.İçimde yine de korku var, ya yine kimyasal gebelikse diye. İnşallah sağlıklı uzun ömürlü hayırlı bir bebişim olur.

X