kızlar yardımınıza ihtiyacım var...........

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
bugün adetimin ilk gününüde sayarsak 16. gün... az önce tuvalete gittiğimde tuvalet kağıdına şeffaf renkte sünen bir şey geldi bu ne oluyor daha önce böyle birşey geldiğini hatırlamıyorum.....
yumurtlama belirtisimi yoksa gebelikle ilgili bir belirti olabilirmi??????

ya bildgim kadarıyla adetin basladıgından itibaren 9 ile 16. günler yumurtlama günü tarif ettigin sıvı yumurtlama sıvısı bence cünkü bende devamlı oluyo o günler içinde ama sen yinede doktora git faklı bisey olabilir

kızlar biz 8. günden beri gün aşırı ilişkiye giriyoruz ve bu akşamda girecektik eğer yumurtlama olduysa biz bu akşam geçmi kaldık kaçırdıkmı dersiniz...
yoksa hala şansımız devammı ediyor....

ay sevindim içim bu tuhaf oldu ne bilim ilk defa böyle bir şeyi farkettiğim için heyecanlandım :sm_cool:inşallah bu ay tutar....:eek:

kızlar ya şimdi yine geldi bu ne yaaa.....iyice korkar oldum kaç aydır gelmedik kalmadı başıma???? yani yumurtlama belirtisi ise iyide, intihap falan olmasından korkuyorum, şeffaf sünen ihtihap gibi bişey aman ne bilim ne olduğunuda anlamadım kafam çok karıştı....

çektikçe uzayan cinsten birşey mi.. eğer öyleyse endişe etmene gerek yok. hatta sevinmelisin bile. yumurtlama dönemindesin. zaten adet tarihine göre tam zamanı. asıl olmasa bence endişe etmelisin. korkma bence. çalışmalara devam et.

selam kizlar benimde bir sorum var size,2 yillik evliyim ve cocugum olmuyor,hormon testlerini yaptim normal cikti esim sperm testi de iyi,simdi sira tuplerin kontrolunde dokorum tupler tikalimi bakicaz dedi simdi yarin doktora gidicem size sorum bu kontrolu yaptiran varmi,,,lutfen arkadaslar nasil oluyor bana anlatin,simdiden cok cok tesekur ederim.

selam kizlar benimde bir sorum var size,2 yillik evliyim ve cocugum olmuyor,hormon testlerini yaptim normal cikti esim sperm testi de iyi,simdi sira tuplerin kontrolunde dokorum tupler tikalimi bakicaz dedi simdi yarin doktora gidicem size sorum bu kontrolu yaptiran varmi,,,lutfen arkadaslar nasil oluyor bana anlatin,simdiden cok cok tesekur ederim.

canım tüplerin kontrolü derken rahim filmindenmi bahsediyorsun.... eğer sorduğun rahim filmiyse ben çektirdim ve korkulacak bişey değil yani tabiki biraz bir ağrı oluyor ama dayanılmayacak cinsten değil şiddetli adet ağrısı gibi düşün sadece 10 dk. bir işlem korkulacaık bişey yok inşallah sonuçların temiz çıkar....

evet bu gelen akıntı çektikçe sünen cinsten yani ne bilim yumurta akı gibi şefaf....
umarım bu ay tuttururuz ilk defa böyle fark ediyorum daha önceden böyle bişey gelmemişti yada ben dikkat etmemişim demekki... ama ozaman ben geç yumurtluyorum normalde 28 günde bir adet olurum bugün 16. gün olduğuna göre çatlamasıda sanırım 3-4 günü buluyor döllenmesi geç olacak eğer tutarsa offf kafam karışıyor

Kızlar merhaba, aranızda gebelik yaşamış olan var mı?. Benim kafam çok karışık. Reglim 15 gün gecikti, 03.07.2008'de 11.07.2008'de kanda Beta Hcg Negatif ama biraz forumları karıştırdım ve bu durumla karşılaşan arkadaşlar olmuş. Doktor adet söktürücü Farlutal verdi, 2 gündür kullanıyorum ama çok tedirginim, fikirlerinize ihtiyacım var.

canım 15 günlük adet gecikmesinde mutlaka ne kadar geç döllenirse döllensin gebelik görülür demekki sonuç negatif seni yanıltmak istemem ama..... birde yani hiçbir dr. eğer şüpheli bir durum varsa adet söktürücü vermez demekki dr.dan olmadığından emin....
eğer hala içinde bir şüphe varsa 15 gün gecikmede evde yapılan idrar testleri kesin sonuç verir olmazsa ona göre hapı kullanmaya devam et...
geçmiş olsun........

Milkshake canımsın benim, cevabın için teşekkür ederim. Geç döllenme sayfasında aynı durumu yaşamış, testleri negatif çıkmış, daha sonra pozitif olan arkadaşları okuyunca ve çevremde de benzer durumları yaşayınca " acaba" oluyor insan. Sanırım gebelik psikolojisi insanı bu hale getiriyor :) Senin haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

birşey değil canım ne demek burda birbirimize yardımcı olmak için varız.... hepimizin her konuda birilerine ihtiyacı oluyor....
inan bende burada bazı şeyleri araştırdıkça acabamı diyorum ama artık akışına bıraktım yoksa paranoyak olacağım herşeyi hamilelik belirtisine yormaktan acabamı deyip adetime 4-5 gün kala dayanamayıp test yapmalar yok efendim negatif çıkınca ya geç döllenme olmuş deyip tekrar tekrar hergün test yapmalar neler neler anlatmakla bitmez....
inşallah rabbim sanada, banada, hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar verir inşallah...
ama kalbini ferah tut eğer test yap negatifse biran önce haplara başlaki adet olasın ve yeni bir yumurtlama günü için zaman sayasın öyle değilmi.....
geçmiş olsun kendine iyi bak....

birşey değil canım ne demek burda birbirimize yardımcı olmak için varız.... hepimizin her konuda birilerine ihtiyacı oluyor....
inan bende burada bazı şeyleri araştırdıkça acabamı diyorum ama artık akışına bıraktım yoksa paranoyak olacağım herşeyi hamilelik belirtisine yormaktan acabamı deyip adetime 4-5 gün kala dayanamayıp test yapmalar yok efendim negatif çıkınca ya geç döllenme olmuş deyip tekrar tekrar hergün test yapmalar neler neler anlatmakla bitmez....
inşallah rabbim sanada, banada, hepimize isteyen herkese hayırlı evlatlar verir inşallah...
ama kalbini ferah tut eğer test yap negatifse biran önce haplara başlaki adet olasın ve yeni bir yumurtlama günü için zaman sayasın öyle değilmi.....
geçmiş olsun kendine iyi bak....

X