Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası kızlar yardımcı olurmusunuz?

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
1.544
8
50
kızlar benım ablamın 3üzleri war.cok zor buyuduler.hep bakıcılarla.sımdı cok sorunlular.artık anne baba okadr yorgunkı ılac kullanır hale geldıler.sımdı opme modası cıkarmıslar.parmagım elım ayagım ayagımın ucu burnum agzım gozum.......3tane sırayla opuyorum dıyor ablam.oburu aglıyor dıyor.sonra oburu.artık bu gece yatarken opme faslı ve aglama faslı 1.5 saat suruyor.ve yanlarından gıdıncede 1saat aglamaya devam edıyorlar.nasıl davranmalıyız.yasayan oldumu hıc?bende ankaradayım.o ıstanbulda.askımı bırakıp yanına gıdemıyorum. :asigim: destek te olamıyorum.ne yapalım sızce?

kımse okumadımı ya.nerdesınız kızlarrrrr.

BEN OKUDUM CANIM AMA YARDIMCI OLAMAYACAĞIM BENIM 1 OĞLUM VAR AMA ABLANIN İŞİ ÇOK ZOR ALLAH YARDIMCISI OLSUN BİZ 1 TANEYLE ANCA BAŞEDİYORUZ ABLAN NAAPSIN BENCE ELINIZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIM EDIN BU ZAMANDA ÇOCUK ZORR HELE 3 TANE DAHA ÇOOK ZOR SEVGİLER:teselli:

öncelikle hiç tanıdığım üçüz annesi olmadı.ama bir kaç tane ikiz bebeği olan tanıdığım var.onlar bile yardımsız büyütemediler.ablanıza kolay gelsin!sizin dışınızda gidebilecek kardeşi yada annesi-kayınvalidesi yokmu?bir çocuğun bile bazı durumlarda yardımı olabilir en azından onları oynatabilir yada ablanızın yetişemediği durumlarda birşeyler getirebilir.sevgiler!

X