Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

songull27

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
28
5
28
Ben bu ay bata sekiz gün kala lekelenme şeklinde adet oldum üç gün sürdü hastaneye gittim klomen verdi doktor beş gün günde bir tane kullandım. ikinci gün bugün bırakalı sarı lekelenme oluyor sizce bu normal mi adet gününü bekle olmazsan test yap olursan üçüncü günü geri gel dedi

klomen bnde 6 defa kullandim ama bnde ise yaramadi oyle sari lekenme falanda yasamadim ama yasayipta hamile kalani duydum fazla umutlendirmek istemem sizi yinede ama belirti icinde cok erken

klomen bnde 6 defa kullandim ama bnde ise yaramadi oyle sari lekenme falanda yasamadim ama yasayipta hamile kalani duydum fazla umutlendirmek istemem sizi yinede ama belirti icinde cok erken
Ya bende aynı şeyi düşündüm ama acaba leke ilaçtan kaynaklı olabiliyor mu

Yaaaa inşallah Rabbim kucağınızı doldursun hepimize o sevinci yaşamayı nasip etsin inşallah dualarım sizinle
cok tesekkur ederim saolun rabbim size ve isteyen herkese tez zamanda saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…