Kizlar yardimci olur musunuz ?

A a s

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
103
41
Kizlar bu ay uygulamaya başladım testlerim bu şekilde kullanan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Tabiki rabbim ne zaman nasip etmişse o zaman olur şüphesiz ama insanoğlu işte isteyince olsun diye ısrarcı da olabiliyor bazen birde 8 ay oldu ya birazda stres yaptı heralde
Aynen canım haklısın olur rabbim büyüktğr stres sıkıntı yapma çünkü kendimden biliyorum

Aynen canım haklısın olur rabbim büyüktğr stres sıkıntı yapma çünkü kendimden biliyorum
Hakkımızda hayırlısı ya işte herkes dioki takma unut vs valla ya bende sıkıntı var ister istemez takılıyor hani şöyle en kötü günün yaklasinca acaba olacakmiyim dusuncesi sariyor etrafini e bundan da kurtulamıyorum

Evet canım haklısın bana da öyle diyorlardı ister istemez insan takıyor düşünüyor ama halbuki en büyük düşman stresmiş

Önceki günleri değerlendirdin mi bilmiyorum ama bgnü mutlaka değerlendir canım 5 6 aydır bende kullanıyorum ovulasyon da nasip olmadı henüz bana
İnş rabbim isteyen herkese nasip eder icindede bizlere evet değerlendirdik işte eşim de gidiyor kursa girecek 9 ay falan yani bnm daha ertelenir bu ayda nasip olmazsa

İnş rabbim isteyen herkese nasip eder icindede bizlere evet değerlendirdik işte eşim de gidiyor kursa girecek 9 ay falan yani bnm daha ertelenir bu ayda nasip olmazsa
Hayırlısı olsun canım olcak olduktan sonra oluyor bir şekilde geçen sene henüz bebek düşünmüyorduk ovulasyon falan da takip etmiyodum o ay sadece bir kez birlikte olmamıza rağmen hamile kalmıştm şimdi çok çookk istiyorum ama olmadı rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah

Insallah ya bununla hamile kalan çok kişi varmış inş bizede şans getirir 8 aydir deniyoruz birde bunu denemek istedim
canım bizim 1 seneye yakın olmadı ovülasyon ile ilk ayda hamile kalmıştım inşallah sanada şans getirir

Tabiki rabbim ne dilemisse o olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…