kızlar yardımcı olun lütfen yumurtlama günümü hesaplayamıyom

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar ben hesaplayamıyom bu yumurtlama günümü bakın yardımcı olursanız yazıyorum.mayıs 1,haziran 1,temmuz 30 son regl tarihim şimdi benim yumurtlama tarihim ne zaman ayın kaçına düşüyo? lütfen bileniniz varsa bana yazın noluuur...

merhaba canım son regli tarihine göre yumurtlama günün 8 ağustos ve 13 ağustos arası iyi değerlendir hemi bide düzenli oluyomusun

ateş ölçme yöntemi ile yumurtlamanı bulabilirsin hergün yataktan kalkmadan sabah 7-8 olması daha iyi ateş yüksekken düşme olunca yumurta çatlamaya başlıyor 1-2 gün çalışma olmalı

merhaba,
ben bir doktorun yazısında okumuştum adet başlangıç tarihinden itibaren 12.-14. ve 16. günlerin yumurtlama günlerin ama riske girme 13 ve 15.günleride değerlendir :) riske girme..umarım uzun ömürlü,sağlıklı,hayırlı evlatlar doğurursun...

Diyelim adeti uzun süren mesela 10 günü geçen bir bayan içinde yine aynı şekilde 12.14. ve 16. günü müdür peki arkadaşlar?

kızlar ben hesaplayamıyom bu yumurtlama günümü bakın yardımcı olursanız yazıyorum.mayıs 1,haziran 1,temmuz 30 son regl tarihim şimdi benim yumurtlama tarihim ne zaman ayın kaçına düşüyo? lütfen bileniniz varsa bana yazın noluuur...

otomatk hesaplayıcıdan hesapla cnm olmuo mu orda aşağı yukarı bi tarih çıkar orda :içelim: :içelim: :içelim:

herkese selamlar.ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum arkadaşlar...hüzün yaprakları senin soruna gelince;yazdığın tarihlere göre 30 günde 1 adet oluyorsun.Yani-30-14=16 sen adet olduğun ilk günden sayıp muhtemelen 16.gün yumurtlaman gerçeklerşiyor.Ben Yumurtlama tarihimi takip ederek hamile kaldım. O günlerde kasıklarda hafif ağrı oluyor ve uhu ya benzer bir akıntı geliyor.Takip edersen yakalarsın.Şimdiden kolay gelsin...

herkese selamlar.ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum arkadaşlar...hüzün yaprakları senin soruna gelince;yazdığın tarihlere göre 30 günde 1 adet oluyorsun.Yani-30-14=16 sen adet olduğun ilk günden sayıp muhtemelen 16.gün yumurtlaman gerçeklerşiyor.Ben Yumurtlama tarihimi takip ederek hamile kaldım. O günlerde kasıklarda hafif ağrı oluyor ve uhu ya benzer bir akıntı geliyor.Takip edersen yakalarsın.Şimdiden kolay gelsin...

Peki Ranacım diğer adetin gelmeden anladınmı hamiş olduğunu?
Yoksa günün geçince testten mi gördünfisfisfis

hamıle kalanlar prolaktın hormonunuz nasıldı ya benım yuksek cıkıo bu hamılelıgımı engellıo mu offf:KK43:

X