Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar yardım

kirass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
488
409

kendime küstümmmm
bu saç boyama derdim bitmiycek
kızlar sarıydım artık uzasın daha boyatmıycam derken kendimi kuaför koltuğunda buldum.
sıcak doğal koyu bir kahve tonu olsun dedim.
boyadı beğenmedim pek
yine ilk başta idare ederdi.
içine bakır koymuş boyanın ben sıcak olsun diyince
altı sarı ya aktı hemen, dipte kendi saçlarımda bakır uçları sarı gibi yeşiil gibi oldu.
kendim boyıycam dedim kızdım kuaföre.
garnier çarpıcı renkler 3.0 koyu kahveyi aldım boyadım kendim
çıkan renk mavi siyah, simsiyahhhh mavi parlıyor
adeta çitiledim saçımı iki gün oldu boyayalı sürekli sabun kepek şampuanıyla yıkıyorum
ne kaliteli boyaymış bana mısın demedi.
napcam bennn yardım edinnn
saçım yıpransın da istemiyorum
kendimi cadı sila gibi hissediyorum

Mrb cnm kötü bi dönem yasamissin Sarıyken siyah olmak bn sevmiyorum siyah çok sert gösteriyor ve altında sarı olduğu içinde zamanla çirkin renk oluyor sana kendi kuaforumu tavsiye edicem kesinlikle git göster saçını yaptirmasanda fikir al çok güleryüzlü insanlar yardimci olurlar bornova Postane sokağında Ender kuafor telefonuda 3745154

Xanım

Bence saçtan boya silici olan colour b4 var watsonsta satılıyor onu deneyin bi araştırın önce kullananlar çok memnunlar çünkü

biraz aktı aslında çitiliyorum resmen sabunnn kepek şampuanı sonra ballı şampuan çok hırpalarım azcık cana gelsin diye :)

şimdi ben bunun üstüne 5 numara yapsam tutmaz mı
yani oda bir muamma şu an
bnm kendi saçım 5 numara acaba 6 mı boyasam çok koyu ya şu an

Şuan başka renk tutmaz saçın. Ya akmasini beklemek yada actirmak gerek.boya silici de olabilir.yipratmaz hem.ben siyah delisi olduğum için çok kötü olmamıştır diyorum. Siyahtan sariya dönmüştüm, şimdi kızıl yaptım. Tekrar siyah yapıcam. Foto koy bence belki güzel olmuştur.

haklısın canım aktı şimdi de biraz gözüm de alıştı sanırım :) hoşuma gidiyo

Loreal 1.01 loreal in siyahindan başka kullanmıyorum.yumuşacık ve Ahenkli oluyor
ben aslında sevdim ama böyle mavi gibi parladı cadı siyahı gibi oldu.
şimdi o durum geçti.
belkide bnde onu kullanmalıyım
1.01
ben garnier çarpıcı renkler 3.00 a boyamıştım.
syoss un 3.10 da merak ediyorum aslında

Ben o renkleri sevmiyorum.ne siyah ne kahve gibi oluyor. Ama size 3 numara bile koyu geldiyse 1 numaraya dayanabilirmisiniz bilmiyorum. Simsiyah oluyor çünkü

Ben o renkleri sevmiyorum.ne siyah ne kahve gibi oluyor. Ama size 3 numara bile koyu geldiyse 1 numaraya dayanabilirmisiniz bilmiyorum. Simsiyah oluyor çünkü
çook koyu oldu şu an kahve gibi aktı baya
şimdi hoşuma gidiyor ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…