kızlar yardım....

mariaclara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
28
1
Selam arkadaşlar. haziranın 3. de aşılama oldum. ve hamileyim. ama göğüs ağrılarım dışında bir hamilelik belirtim yok. geçen hafta keseyi gördüm. ama mide bulantım falan yok. bir terslik mi var acaba çok korkuyorum. yardım ederseniz sevinirim.

ah canımm yaa ne güzel işte hiçbir şikayetin yok..ne yani mide bulantısından bişey yiyememeyi ,vaktinin çoğunu lavaboda geçirmeyi filanmı isterdin..bence şanslısın..bende hiç bir belirti yaşamadım ilk aylar..4 aydan sonra anladım artık hamile olduğumu ..çok rahat geçirdim..dua et sende de olmasın..hamileliğin tadını çıkar bırak bu evhamları..

tebrikler arkadaşım Allah kucağına almanı nasip etsin darısı bizlere duanızı eksik etmeyin bizden sen ve senin gibi hamiş arkadaşlar

slm arkadaşım öncelikle hayırlı olsun bebişin,korkulacak birşey yok ben 5.ayımı doldurdum ve ilk aylarımdan bugune hiç midem bulanmadı,kusmadım ve aşermedim sadece bol bol yedim inşallah seninde öyle olur ve sağlıkla sıhhatle bir bebeğin olur.herkeste olacak diyede bir kural yok.ben çok rahat yaşadım o dönemleri ve 6 ayıma girdim sadece 2kg aldım,çok şükür bebeğin sağlık durumu gayet iyi umarım oğluşum gibi seninde bebişin sağlıklı olsun.sevgilerimizle:)

hayırlı olsun arkadaşım miğde bulantım benimde hiç olmadı ne bi aşerme ne bişey şuan 27 haftamdayım herşey yolunda bunların olmamasına sevin bence bi kaç hafta sonra bebeğinide görürsün Allahın izniyle Allah hayırlı evlatlardan eylesin

tebrik ederim arkadaşım ilk aşılamanmıydı yoksa daha öncede yapılmışmıydı bende buay istiyorum ama tutmazsa diye korkuyorum

ne mutlu sana ama genelde canım bulantılar kişiden kişiye değiştiği için olmayabilir yada 2 aylık olmaya başlayınca başlayabilir..inşallah olmaz ve gayet güzel bir hamilelik geçirirsin...

tebrikler arkadaşım hayırlısıyla kucağınada almanı nasip etsin rabbim mide bulantısı,baş dönmesi,uyku vs. belirtiler kişiden kişiye değişir bence sçok şanslısınki miden bulanmıyo ben ilk hamileliğimde 5,5 ay mide bulantısı yaşadım su bile içsem çıkarıyordum rahat bi hamilelik geçirmenin tadına var

tebrik ederim canım....:. hem herkes bu gibi sorunlar yaşicak die bir sorun yok.. sakın kafana takma..

öncelikle hayirli olsun.içini rahat tut.bende 5.5aylik hamileyim ve benimde hiç mide bulantim olmadi.böyle olmasi daha güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…