kizlar yardim zeka testi nasil yapiliyo

Y

yellowangelrufi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yellowangelrufi
2 aylik hamileyim dr kalp atislarini falan dinletti cok guzel bi duygu 3 hafta sonraya randevu verdi zeka testi olacak diye nasil yapiliyo merak ediyorum soramadim dr Allah vermesin sonucta her bebis her yasta risk altinda rabbim vermesin saglikli dogup engelli olanda var yani duymuyozmu o yuzden pek gitmek istemiyorum Allah vermesin yani saglikli hayirli olur ins herkesin bebisi Allah hic bi anneye yasatmasin bebisinin acisini aklima kotuluk getirmek istemiyorum eskiden zeka testimi vardi cok sukur saglikliyiz annelerimiz hic dr yuzu gormeden getirmis dunyaya diyorumya yasatmasin rabbim yasatacak olursa her sekilde yasamamizi saglar okudum bi kac kisinin yazisini zeka geriligi down sendromu varmis ve aldirmayi dusunuyolar rabbim vermesin ama ben aldirmam sonucta saglikli olupta sonradan oyle olanda var gunah yani bebis aldirmak Allah verdi cani Allah alir hakkimizda hayirlisini versin rabbim herkesin bebisi hayirli saglikli olur insallah simdiden hepinize tsk ederim kizlar

• Konu Sahibi yellowangelrufi
zeka testi ....hiç duymadım ikili testi kasdetmiştir bence. onda da sadece kan alıyolar

X