Saç Rengi ve Saç Boyama kızlar yardım saçımı bakır rengi boyamak istiyorum yardımmm

roseanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
2.038
2.493
mrb kızlar saçlarım koyu kahve. saçlarımda hiç boya kalmamıştı uzunsüredir boyamıyordum (hamilelikten dolayı) kestire kestire hiç boya kalmadı. Garnier olia bakır rengine boyadım bi kez. koyu kahve olduğu için yine koyu bi renk oldu. fotoğraf saçımın boyadan önceki hali. şu resimdeki bakır tonunu nasıl yakalayabilirim. çok beğendim saçım koyu olduğu için olurmu olmazmı bilmiyorum yardım lütfen. yalnız bi kat boya var saçımda oda bakır.

IMG_1055.JPG
bakir-kumral-sac-rengi.jpg
indir.jpg

kızlar yardım yokmu. bi kat garnier olia bakır var. üzerine palette 7-77 boyasam nasıl olur. bu ton tutarmı yoksa açıkmı olur lütfenn

ben boyadım bakır renklerine pişman oldum doğallıktan iyisi yok saçlarım koyun yününe döndü boyaya boyaya aklın varsa boyama :/

ben boyadım bakır renklerine pişman oldum doğallıktan iyisi yok saçlarım koyun yününe döndü boyaya boyaya aklın varsa boyama :/
ya doğum yaptım 7 ay oldu. çok yorgun bi ifadem var (zaten yorgunum) biraz canlılık olsun istiyorum. psikolojik olarakta ihtiyacım var. daha önce sarı yaptım hiç yakışmadı baydı çok. bakır yakışır diye düşünüyorum ama nasıl yaparım bilmiyorum.

1 hafta önce boyasız saçlarımın üzerine(senin doğal rengine yakın) koleston 66.46 boyadım. Kutudaki ile alakası olmadığı halde, herhalde boyama hatasından dolayı aynı koyduğun 2. resimdeki gibi oldu istemeden. Aynı açıklıkta ve sadece bakır. Açık tenliyim bende bu renk çok solgun gösterdi.
66.46 normalde istediğin rengi vermez tabi ama 6 numaralı boyalar istediğin açıklığı sağlayabilir eğer saçların boya ile daha koyu olmadı ise.

ya doğum yaptım 7 ay oldu. çok yorgun bi ifadem var (zaten yorgunum) biraz canlılık olsun istiyorum. psikolojik olarakta ihtiyacım var. daha önce sarı yaptım hiç yakışmadı baydı çok. bakır yakışır diye düşünüyorum ama nasıl yaparım bilmiyorum.
Tarçın bakır boya al boya işte tutar o benim nasıl bu hale geldiğimi sorarsan ilk pilatinle altın sarısını karıştırıp 30 dk beklettim açıldı oyle 2 daha boyadım zamanla işte üstüne sade açık altın sarısı sürdüm sonra cappucino sürdüm bildiğin turuncuyum istersen dene ama hiç tavsiye etmem sarı yakışmıyosa çikolata kahve gbi bişey yapabilirsin ama oda yavaş yavaş turuncu yansımalar yada kızıl yansımalar yapar

Açılması lazım canım saçının . direkt boyarsan koyu kızıl kahve olur

kızlar aldım boya palette 7-77 o çok açık ben biraz daha koyu istiyorum ucundan denicem bu gece. eğer istediğim renk olmazsa açıcam artık. ama çok açmamam lazım artık boyayım size yazarım tekrar tşk ederim hepinize

Açılması lazım canım saçının . direkt boyarsan koyu kızıl kahve olur
saçlarımı nevacolor diye bi boyayla açtım 9 numara ile boyadım alt zeminde bakır olduğu için açık bi bakır oldu açıldı ama üzerine palette 7-77 atsam çokmu kızıl olur bu istediğim renk olurmu acaba çok kararsızım yoksa 7-77 ye çikolata rengi flanmı karıştırmalıyım

X