kızlar yardım lütfenn

s.m18

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
252
12
kızlar benm hep adete yakın akıntım artar,artıncada hep kendimi hamiile sanırım ama yok malesef,bu ayda sadece çatlatma iğnesinde 1 hafta sonra yapışkan sarı bi akıntım oldu,sonra beyaza döndü,1-2 gün sürdü,ondan sonra akıntı kesildi,şimdi hiç akıntım yok adetimede 1 hafta var,4-5 gündür hiç yok,ilk defa akıntım yok,kimisi hamile olunca akıntı olur kimiside olmaz diyo,kızlar lütfenn bi cevap bekliyorumm

Canım benim adetime 1 hafta kala hiç akıntım yoktu resmen kupkuruydum ve nedenini hep merak ediyordum ki hamile olduğumu öğrendim; ama normalde her zaman akıntım olmuştur. Yani bana göre akıntın yoksa hamile olabilirsin :))

şu cümlenin okur okumaz yüzümde güller açtı,canım ya inşallah öyledir ,kendimide umutlandırmak istemiyorum ama hiç akıntım yok kupkuru,hiç böyle olmamıştım hep su gibi akıntım olur,hiç kasıklarımda falan ağrı yok ama sadece çok yorulduğum zaman kalçamda ,belimde çok ağrı oluyo,bide göğüs uçları çok acıyo,tek bu var başka hiç bi belirtim yok,napalım hayırlısı olsun ama çokk istiyorum hamile olmayı,allah ım isteyen herkese versin inşallah,çok saol canım ilgilenip yazdığın için

cnm çok teşekkür ederim ,rabbim hiçbirimizi annelik duygusundan mahrum etmesin,o duyguyu bizde tadalım inşallah

canım benimde akıntım yoktu. 12 haftalık oldum hala çok nadir akıntım oluyor.akıntıya takılma.

yok akıntıya takılmıyorum tabi ama benm her zaman çok akıntım olmuştur,ilk defa böyle bişey oluyo,kendimi umutlanıdırmıyorum hiç,bekliyorum bakalım 6 gün kaldı,hayırlısı ne ise o olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…