kızlar yardım lütfen:(

bynozdmr

bal böceğimi bekliyorum:)
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
220
6
adetim 4 gün gecikti 2.gün idrar testi yaptım şu pratiklerden negatıf çıktı bugun de kan testi yaptırdım sonuç : 0.07 referans aralığı :0-5 yazıyor yok değil mi bişey

adet olamıyorum neden acaba anlamadım :S

Son düzenleme:
Yok gorunuyor canim malesef ama eger gelmezsr 5 gun sonra tekrarla ben regli gunumde ve sonrasinds 2 ayri yerde kan tahlili ysptirmistim
Negatif cikmisti ama hamileydim
Negatif diye hic dikkat etmedim bebegimi kaybediyordum nerdeyse

Yok gorunuyor canim malesef ama eger gelmezsr 5 gun sonra tekrarla ben regli gunumde ve sonrasinds 2 ayri yerde kan tahlili ysptirmistim
Negatif cikmisti ama hamileydim
Negatif diye hic dikkat etmedim bebegimi kaybediyordum nerdeyse

ooo ALLAH korumuş canım geçmiş olsun bende düşündüm bakalım ne olcak ama böyle yeme isteğim fazlalaştı midem bulanıyor gibi ara ara halsizlik var ve hala olamadım birkaç gun daha bekliyim

gelenek bozulmadı benim adet yıne gecıktı... benımkı psikolojık değıl arkadaşlar dış gebelık amelıyatından sonra duzenım degıstı hep gecıkerek gelıyor 1 senedır..1 sene eşimin korunmasını ıstedım,kontrollere gıdıyorum farklı doktora da gıttım cok şükür bır sorun yok dıyorlar..bu ay da gecıktı sat 23 eylül..!! 2 aydır korunmuyoruz.. 2 gundur göğüslerim cok agrıyor..
ama yıne de adet olmayı beklıyorum gecıkmelere alıştıgım ıcın..
nolur noolmaz dıye adet gunumde test yaptım ama bariz negatif cıktı, :26: farklı bir belırtı veya durum olursa tekrar test yapayım dıye düşünüyorum.. :44:
ınşallah hayırlısı olur,benım için de dua edın tatlı hamişler:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…