kızlar yardım lütfen

frutti90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
6
0
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak..
ayın 30unda bir ilişki yaşadım, 6sında adet olmam gerekiyordu ama olmadım. Normalde adetlerim 2-3 gün gecikir hiç bir durum olmasa bile. Neyse, benim adetim gecikince ayın 10unda adet söktürücü hap kullandım ve 12sinde adet oldum. Adet oldum ama haptan dolayı mı yoksa zaten olacak mıydım şüpheye düştüm. Şimdi bugün ayın 21 i kasıklarımda adet sancısı gibi batma hissediyorum. Hamile olabilir miyim?
(ılişkide boşalma olmadı)

Son düzenleme:
boşalma olmadıysa ne bu gerginlik. strestende gecikmiş olabilir için rahat olsun istiyorsan eczaneden bir test al yap cnm.. geçmiş olsun

korunmasız ilişki olması gerginliğime yetiyor, çok stresli bir insanım, ki adet düzenim en ufak bir stresten etkilenebilir. bunu bilmeme rağmen düşündükçe daha da stresleniyorum. test yapıcam yapmasına ancak buradakilere de bir danışayım istedim. lütfen...

ilişkide boşalma olmasa bile hamilelik ihtimali düşük de olsa vardır. çünkü boşalma öncesi erkekten salgılanan sıvılarda da bir miktar sperm bulunmaktadır. gerçi adet gördüysen bi problem olmaması gerek ama bana kalırsa içini rahatlatmak açısından bi test yap veya bir doktora görün canım. stres yapma kendini bu kadar sıkmamaya çalış. bir an önce olup olmadığını öğrenirsen boşu boşuna kendini sıkmamış olursun hem. bol şans :)

arkadaşım adet gördüysen hamile değilsindir...o ağrılar yumurtlama döneminden dolayı da olmuş olabilir...ama bence daha dikkatli olmalısınız...sence de öyle değil mi:?

haklısınız, ilişki yaşarken her şeyi düşünüp dikkatli olmak gerek, bu da benm cahilliğimden kaynaklandı, normalde korunuyoruz.
Adet gördüm ama söktürücü kullandım da gördüm, allah korusun hamile olsam da adet görürmüydüm onu bilemiyorum. o yüzden endişeliyim biraz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…