KIZLAR YARDIM🥺İŞTAH ARTIŞI 1 buçuk aydır regl olmadım

cicek288

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
8
1
21
Kızlar merhabalar. Regli en son 29 Nisan’da oldum. Şuan bende aşırı derecede bir iştah artışı var. 3 saatte bir acıkma geliyor kendimi de frenlemeye çalışıyorum yememek için. Göğsümde de bir şey farkettim. Göğüsteki halkalı kısım o kadar genişledi,büyüdü ki yaklaşık 4 gündür böyle. Aynı zamanda yine aynı yerde beyaz beyaz küçük pütürler var. Gündüz normalde asla uykum gelmez yorgun düşmezdim bu aralar gündüz full bir şey yapmadığım halde yorgun düşüp uzanıyorum. Eğer bu belirtileri yaşamış olanlar varsa alta yazabilir misiniz❤️

Benimki hep düzensiz ki. Böyle 2 ay geçer aradan ondan sonra olurum o yüzden yapmadım. Yapmalı mıyım
Ablacım bu ne rahatlık sorduğun kabahat. İştah artışı diyorsun uyku diyorsun meme başında büyüme diyorsun sence yapmalı misin testi ?? Tabiki EVET

Benim hamile olmam biraz zor canım o yüzden rahatım aslında. Pcos var yumurtalarda tembellik var
Pcos gebe kalmaya engel değil. Rabbim ol desin yeter ki. Sizin belirtileriniz gebelik belirtilerinin aynısı. Korunmasız ilişki yaşıyorsanız her zaman ihtimaller dahilindesiniz. Test yapın

Kızlar merhabalar. Regli en son 29 Nisan’da oldum. Şuan bende aşırı derecede bir iştah artışı var. 3 saatte bir acıkma geliyor kendimi de frenlemeye çalışıyorum yememek için. Göğsümde de bir şey farkettim. Göğüsteki halkalı kısım o kadar genişledi,büyüdü ki yaklaşık 4 gündür böyle. Aynı zamanda yine aynı yerde beyaz beyaz küçük pütürler var. Gündüz normalde asla uykum gelmez yorgun düşmezdim bu aralar gündüz full bir şey yapmadığım halde yorgun düşüp uzanıyorum. Eğer bu belirtileri yaşamış olanlar varsa alta yazabilir misiniz❤️

Test yapmak bukadar zormu?

X