Yatak Odası Dekorasyonu kızlar yardım imdaaaattttt

00ecmel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
77
0
kızlar yatak odamı tamamen değiştirmek istiyorum yerleri laminat yaptırdım duvarada gömme dolap yaptırmayı düşünüyorum hem renginde hemde iç bölmelerinde çok kararsız kaldım aklıma yatan renk kırmızı siyah kırmızı bide halı diyorum öle tualet aynası gomidin şifonyer istemiyorum zaten küçük bi oda oval kesimde kesilmiş yanları gardolabımın rengiyle aynı duvara ayna kestireyim diyorum duvarlarıda beyaz boyayım diyorum şimdi yatak odam çıplak hünerli ellre ve dekorasyondan anlayacak kişilerin zevkine bırakıyorum bana fikir verin lütfennn geldiğinizde olmayabilirim fakat kontrol edecem sık sık :roflol:

yatak odasında kırmızı çok ağır bir renkmiş gibi geliyor bana.yani uykuya dalış halinde bi uyarıcılığı var:)
dolabın kenarları bambu rengi olsa ve iç ksımı Parlak Beyaz ve boya yerine duvar kağıdı kullansan.en önemlisi senin içine sinmesi tabiki.hayrlı olsun şmdiden cnm

bende degiştirecegim ama hazır almayı düşünüyorum ....

tıpkı senın dedigin renklerde kırmızı siyah ve ben ek olarak gümüş grisını düşünüyorum ama kırmızıyı sadece kumaş bölümünde düşünüyorum perde ve yatak örtüsünde ama sadece kırmızı gegil bu dedigim rennklerle karıştırarak ...

duvarlara ise kagıdı öneririm öyle muhteşem duvar kagıtları verki . siyah ve beyaz desenli.. yatak odasındda harika duruyorlar..

http://img32.imageshack.us/img32/1055/grnt0120.jpg

bak mesela .burdaki duvar kagıdı gibi..

Son düzenleme: