kızlar yardım edinnn :'(

beyazkedim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
147
80
36
Ekim'de balayı için yer arıyorum artık nette dönüp durmaktan :111: başım döndü
Nişanlım turla gidelim diyo bende rehberin peşinde sürüklenmek istemiyorum dinlenebileceğim sakin bi yer istiyorum, bu yüzden hepsi bi arada bi yer arıyorum.

muhafazakar, sakin, hem gezebileceğim hemde şifalı sulara girebileceğim bi yer arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Butik tarzı, müstakil ne bilim işte herşey oabilir :KK59:
tavsiyelerinizi görüşlerinizi bekliyorum :KK55:

Ekim'de balayı için yer arıyorum artık nette dönüp durmaktan :111: başım döndü
Nişanlım turla gidelim diyo bende rehberin peşinde sürüklenmek istemiyorum dinlenebileceğim sakin bi yer istiyorum, bu yüzden hepsi bi arada bi yer arıyorum.

muhafazakar, sakin, hem gezebileceğim hemde şifalı sulara girebileceğim bi yer arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Butik tarzı, müstakil ne bilim işte herşey oabilir :KK59:
tavsiyelerinizi görüşlerinizi bekliyorum :KK55:

Bende sakin ama cennet gibi yer istiyorum. O düğün karmaşasının yorgunlugunu atabileceğim bir yer buldum sonunda yedigöller harika bir yer sessiz sakin çıplaklık yok huzur var 7 ayrı göl var yeşillik mükemmel bir yer aşk tazeliycez aşkımla inşaAllah tavsıye ederım en azından resımlerıne bır bakın :KK66:

teşekkür ederim sedamY, bende senin gibi düşünüyorum alışveriş, ev, gelinik, düğün çok yorulacağız dinlenmek istiyorum

Ekim 2011de evlendim bende, o havalarda termal otel iyi olur diye balayına biz termal bir tesise gittik Afyonda. Odamızda da havuz vardı umumi havuza gitmedik hiç zaten korkuyordum ben mikrop kaparım diye. Hayvanat bahçesi vardı küçük, bahçesi var yürüyüş yapıyorduk yemeklerden sonra, odada termal su yada normal suda havuza giriyorduk, öyle güzel geçti :)

Başaranlar Termal canım. Fiyatı da gayet uygundu. Biz otelinde kaldık evet odamızda havuz vardı. Yeni bir bina yapılıyordu solda orada çevre düzenlemesi biraz kötüydü şimdi ne durumda bilmiyorum ama bahçesi güzeldi.

X