kızlar yardım edin......

gocmen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
139
1
37
kan tahlilş yaptırdım bugün değer 20,41 çıktı sizce ben hamilemiyim değilmiyim ?

tebirkler canım .5 ve üstü hamilelik demek.
daha çok yeni bir gebelik değerine göre.

ben de adetime 4 gün kala yaptırdığımda 20.15 çıkmıştı şuan 6+5 günlük hamileyim bi kaç gün sonra yaptırdığında değerin yükselmiş olduğunu göreceksin

tebrıkler canım korkma bu endıselerın normal hamıle oldugunu ogrenen her gebe yasıyo bunu,kendıne dıkkat et artıkkk...

Hamilesin canım Tebrikler inşallah sonuna kadar devam eden bir gebelik geçirirsin,,,,,,mutluluğun daim olsun,,

ama kızlar sonucu veren biyalog 80nin üstü pozitif sayılır sen genede dikkat et 1 hafta sonra tekrar test yaptır dedi yani bu nedemek

ya kızlra hepinize çok teşşekür ederim umutlandırdınız beni ama bu biyolog ne demk istedi

Düşük bir değer olduğu için doktorlar bile temkinli bakarlar bu değere biyolog onun için demiştir. Yani çok çok yeni bir hamilelik başlangıcı. Sen moralini bozma 2 gün sonra bir daha yaptır artarsa sorun yoktur zaten

kızlar değerim 1771 e çıktı kesesinide gördüm hamileyim :CüvCüv::CüvCüv:

şu an biyolojik gebelik yaşıyorsun 4 haftadan sonra yada bir buçuk aylıkken kalp atışları bellş olana kadar emin olursun.senin için umarım hayırlısı olur tez zamanda kucağına alırsın.kucaklarınız boş kalmasın DUALARINIZ HİÇ EKSİK OLMASIN KIZLAR

canım tebrikler saglıklı birşekilde kucagına alırsın bebegini nolur bizlerde dua et olurmu...

allahım tez zamnda hepinize verir inşallah inanın bunu canı gönülden istiyorum rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın :CüvCüv:

X