Kizlar yardim edin

Demetcikkk

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2022
73
51
30
Merhaba hanımlar. Yaklaşık 4 aydır çocuk istiyoruz . Henüz birsey yok . Düzenli olan adetlerim bu 4 ay içinde çocuk istediğimizden beri duzensizlesti . 2 ay öncesinde çok az ve 2 2 gün sürdü. Geçen ay 10 gün geç geldi . Bu ay daha 4 gün var adetime. Geceleri uyuyamıyorum sıcak basıyor. Sürekli tuvalete kalkıyorum. Goguslerim şişti hassas . 10 günden fazladır sol kasigim baskı yapıyor yatakta dönerken bile ağrı hissediyorum bazen . Kasiklarimda doluluk hissi var . Bir de bundan 14 15 gün öncesi sol kasigim baya agriyordu iliskiye girdik ve ilişki sırasında da ağrıdı ki benim acı esiğim yüksektir yani ama dayanamadım. Bazı yerlerde o ağrı varken iliskiye girip hamile kaldığını söyleyenler olmuş. Siz neler yasamistiniz acaba bunlar hamilelik belirtisi mi. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı 4 gün var adete

Belim ve sırtımda ağrılar vardı belim biraz geçti ama sirtim sol tarafı sanki bıçak saplanir gibi agriyor

Bence adetinizi bekleyin çünkü belirtiler hem adet hemde hamilelik çok yakın aynı hatta karışıyor bile inofolic kullanın faydasını baya gören olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…