Gebeliğe Hazırlık Kızlar yardım edin nolur :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mozijiku

Editör
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
6.892
0
Kızlar selam. Bugün regl olmam gerekiyordu fakat olmadım. Şeytan dürttü ve az önce test yaptım. İkinci çizgi çok silik fakat yakından bakılınca seçilebiliyor. Daha bu ay ilk denememizdi.1 haftadır baş dönmem ve hafif bulantım vardı. Ayrıca kasığımda ağrılar 2 hafta önceden başladı. Sanki kasık bölgemde pıtpıt bişiler atıyo gibiydi. Söyleyin anacım şimdi bana nedir bu yaa? Kan testi yaptırsam hemen çıkarmı durum? ne dersiniz? tecrübelerinize itiyacım var. Beni aydınlatın fıstıklar. Çok heyecanlandım

cnm inş. hamilesindir. silik çizgi çıkan arkadaşların geneli hamile oluyor. kan testi yapsam net sonucu o zaman öğrenebilirsin. Rabbim gönlüne göre versin cnm. Güzel haberlerini bekliyoruz....

Saol esmacım inş. öleyimdir. Çok istiyorum. cnm yarın hemen yaptırsam çıkarmı sonuç sence?

Bence hamilesin bende daha regl olmama vardı bakmıştım ikinci çizgi hep silik çıkıyor zaten.Ama yinede tabi bu müjdeyi sana doktor versin.

İnş. Sevhan umarım öyledir. Ben 2 gün önce test yaptım hiçbişi yoktu. Ama bugün var. Böyle bişi mümkün olurmuki?

ayyyyyyy bnece hamilesin canımmm.hadi inşallah öyledir.ama bak bizim dıptıs arkadasımız bir konu acmış bir bak istersen orada birsürü pozitif test örnekleri var.silik çizgi varsa zaten hamilesindir.:dance:

:)) Ayy deasy cim ordakiler gibi zaten. Çok şaşkınım valla. İnş. cnm Allahım hayırlısını versin. Yarın test yaptırıcam hastanede. Sonucu alır almaz paylaşıcam sizlerle. Nolur dua edin bana. Belkide meleğim gerçekten yola çıktı bana doğru. Allahım mucize gibi yaa :))

cnm kan verdiğin zaman 2 saatde sonucu söylüyolarrr hayırlısı olsun bitanemm..
inşallah yarın güzel haberler verirsin....bence hamilesin şimdiden tebriklerrr:CüvCüv:

cnm kan verdiğin zaman 2 saatde sonucu söylüyolarrr hayırlısı olsun bitanemm..
inşallah yarın güzel haberler verirsin....bence hamilesin şimdiden tebriklerrr:CüvCüv:

Saol bitanem ya bakalım yarına kadar nasıl sabredicem. En iyisi sabahtan gidip testi yaptırmak. Yarın haber vericem size. Allah herkesin gönlüne göre versin. hihoyyyt

inşallah canımmm inşşş.hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah.öptüm.delikafadulden:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…