kızlar yardım edin lütfennnnn

serpilZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
14
0
44
bugün gebelik için kan test yaptırdım beta-hcg ama ben sonuçlardan birşey anladım 1 şubatta regl olmuştum erkenmi yaptırdım acaba 2.80 gibi bir sonuç yazıyor yardımlarınızı bekliyorumsenağlama

canım hamile değilsin galiba. benim bildiğim 10'un üzerindeki değerlerde hamile olunduğu anlaşılıyor...

Canim Biraz Erken Yapmissinn Gibime Geldi Iki Uc Gun Sonra Tekrarr Yaptir Bak Efger Bu Sonucun Ustundeyse Hamis Olabilirsin Saglik Ocagina Niye Gostermedin Sonucu

bugün gebelik için kan test yaptırdım beta-hcg ama ben sonuçlardan birşey anladım 1 şubatta regl olmuştum erkenmi yaptırdım acaba 2.80 gibi bir sonuç yazıyor yardımlarınızı bekliyorumsenağlama

cnm ınşallah hamışsındır...

Canim Biraz Erken Yapmissinn Gibime Geldi Iki Uc Gun Sonra Tekrarr Yaptir Bak Efger Bu Sonucun Ustundeyse Hamis Olabilirsin Saglik Ocagina Niye Gostermedin Sonucu

canım ben antalyadayım nedense sağlık ocağı yapmadı kan testini özel hastanede yaptırdım ama benimde umudum kalmadı artık sanırım hamile değilim neyse çalışmaya devammmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…