Kizlar yardim edin lutfennnn

Sevgisim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2011
91
2
Arkadaslar ben 6 haftalik hamileyim ve kasik agrilarim var epeydir doktora sormustum normal dedi. bugun hafif pembe renkte leke geldi odum patladiii ne olur bunun normal oldugnu soyleyin..yerlesme kani dedikleri bumu? herkezde oluyormu ??

Arkadaslar ben 6 haftalik hamileyim ve kasik agrilarim var epeydir doktora sormustum normal dedi. bugun hafif pembe renkte leke geldi odum patladiii ne olur bunun normal oldugnu soyleyin..yerlesme kani dedikleri bumu? herkezde oluyormu ??

Seni korkutmak istemiyorum ama yerleşme bu kadar geç olmaz en ovulasyondan 14 gün sonra olur. Bence hemen doktorunu ara canım, sana büyük ihtimalle bir ilaç verecek. Hamileyken her lekelenme tehlikelidir ve düşük riskini gösterir. Kesin düşük yapacağın anlamına gelmez hamileyken kanaması olup düşük yapmayan bir çok insanda vardır ama lekelenme oluyorsa progesteronun düşük olabileceği için doktor ilaç verecektir. Bence zaman geçirmeden hemen doktorunu ara ve randevu al. İnşallah sağlıkla bebeğini doğurursun.

evet bende simdi arastiriyordum internette progesteronun dusuk olmasi nedeniyle olabilirmis.pazartesi gunune randevu verdi.. hayirlisi olsun ama cok korkuyorum(

evet bende simdi arastiriyordum internette progesteronun dusuk olmasi nedeniyle olabilirmis.pazartesi gunune randevu verdi.. hayirlisi olsun ama cok korkuyorum(

ınsallah bır sorun yoktur dıyerek baslıyorum ama
afedersınde doktorun nasıl bu kadar rahat 3 gun sonraya randevu verıtyor !
bence eger ıcın rahat etmesını ıstıyorsan baska bır kadınd oguma gozukmelısın

lekelenme düşük tehlikesi olabilir kendini hiç yorma ayağını yüksekte tutarak hep dinlen... hiçbir iş yapma... benim de altı ay düşük tehlikem vardı lekelenme sık oluyordu.. umarım bebeğin sağlıkla dünyaya gelir

Son düzenleme:

haklisin seda bu konuda.ben yurtdisinda yasiyorum ve Turkiyede yasamadigima uzuluyorum bizim cok iyi doktorlarimiz var Turkiyede.. adamlar gayet rahat valla.baska bir uzman bulmaya karar verdim bende

canım hiç iş yapama uzan ve yanına birini çağır o yapsın işi gücü su içmeye bile kalkma doktora gidene kadar yada hemen baska doktora acile felan git çocuk meselsi önemli canım bişi olmaz inş

aynen bende hemen uzandim,uyumusum.. sadece hafif renk bi leke geldi ve bitti cok sukur.annemdede aynisi olmus korkma dedi..bakalim pazartesi hersey belli olacak insallah. cok sagol canim..rabbim bebeklerimizi saglikla dunyaya getirmemizi nasib etsin hepimize

3 gün sonrası çok geç bir zaman, senin bir an önce hormon takviyesi alman gerekebilir. Bence hemen başka bir dr. bul, ne bileyim bir hastanenin aciline falan git kanamam oldu korktum dersin orada mecbur ilaç yazarlar. Bu konu ihmale gelmez bence bir an önce dr. a gitmen gerekli ki bebeğin sağlıkla sana tutunsun.

Arkadaşların da dediği gibi yerleşme kanaması değildir. İçini ferah tut pozitif ol ve doktora gidene kadar hiç bir iş yapma yat.

tskler arkadaslar..bugun daha bi rahatim.o acik pemde lekeden sonra hic olmadi birsey.. hatta 2 haftadir kasiklarim agiriyordu bugun azaldi gibi..oluruna biraktim artik.eger olacagi varsa,bunu ben engelleyemem..yapabilecegim tek sey tedbir almak..dinleniyorum bol bol..pazartesi ogrenecegim insallah sonuclari.ve soyle dusunuyorum;birgun biri bu durumu yasadigini anlattiginda"korkma bendede olmustu,hicbirseycik olmadi"demeyi hayal ediyorum.. pozitif dusunce....:))

Hadi gözün aydın..Kesinlikle doğru düşünüyorsun

canım benım oncelıkle gecmıs olsun benım ılk gebelıgımde 6 haftada lekelenme basladı ve randevum 15gun sonraydı ve hemen gıttım beklemedım doktorum progestan hapını verdı ama ne yaptıysak ıse yaramadı bebegım dustu ve sımdı 5+3 haftalık hamıleyım yıne aynıs seylerı yasamakdan korkuyorum bol bol dınlenmek gerek yarın randevum var doktorumla bakalım kesecıgı gorecegız bızde nasıp olursa...

benimde yarin randevum var suheyla.. hayirli haberlerle gelelim insallah..Allah bebislerimize bizlere bagislasin insallahhhhhh

Arkadaslar dun randevum vardi hani..doktor alttan bakti ve bebisimin iyi oldugunu kalbinin duzgun attigini soyledi fakat...fakaatt bir kesecik daha gorundu iyimi:)) fakat diger ufak kesenin icinde henuz bebis yok.doktor,2 hafta sonra kesin birsey gorebilecegini ve anlatabilecegini soyledi.cift yumurta ikizlerinde bazen diger bebegin daha gec olusabilecegini soyledi.Hic olmayadabilirmis..yani embriyo durmussa yapacak birsey yok.diger saglikli bebek buyudukce o keseyi yok ediyor ve kayboluyormus..cok saskinim..masallah diyorum..benim ailemde ikiz yok iste Allahin bir lutfu diyelim. Rabbbimm ben dahil butun isteyenlere en saglikli bebisleri verir insallahhhh.. pozitif dusunce... pozitif dusunce..
bu arada o acik renkli kanamanin birsuru nedenlerini anlatti.kasik agrilarim zaten 3 haftadir var..ogleden sonra basliyor adet sancisi gibi.. o da icerde rahimin gerilmesi,buyumesiyle alakaliymis yani normalmis..destek ve yorumlariniz icin tsklerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…