KIZLAR YARDIM EDİN HAMİLEYİM BEBEĞİN KİLOSU

Baykusgillerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
99
62
Kızlar merhaba çok üzgünüm yardım edin
35 haftalık hamileyim kontrollerimde hep normal gidiyordu bebegin kilosu koronadan sebep 24. Haftadan sonra gelme demisti Doktorum ama gecen hafta gittiğimizde (34.hafta da) bebegin 10 gun geri oldugunu soyledi (kilosu 2020 gr boyuda 42 cm dedi) napmam lazım hiç bilmiyorum bu gerilik zekasını , organlarının gelişimini vs de etkiler mi doktorum üstün körü takip edelim bi dedi yarın tekrar kontrolum var .. boylr bisey yasayan var mı

Kızlar merhaba çok üzgünüm yardım edin
35 haftalık hamileyim kontrollerimde hep normal gidiyordu bebegin kilosu koronadan sebep 24. Haftadan sonra gelme demisti Doktorum ama gecen hafta gittiğimizde (34.hafta da) bebegin 10 gun geri oldugunu soyledi (kilosu 2020 gr boyuda 42 cm dedi) napmam lazım hiç bilmiyorum bu gerilik zekasını , organlarının gelişimini vs de etkiler mi doktorum üstün körü takip edelim bi dedi yarın tekrar kontrolum var .. boylr bisey yasayan var mı
Uzulme asil simdi kilo alma vakti bebegin. Sen yediklerine dikkat et. muz badem ceviz kasar peyniri guzel yariyo bebislere

Hayır zekası degil rahat ol zayıf dogar ama 10 hafta gelme be demek ne alem doktorunuz var ben 3 haftada 1 kez gidiyorum gelişimi derken zayıf olacak diger organları normal
içim rahatladı biraz çok sağolun yaşadıgımız yer de korona en yuksek vaka sayısına sahip :KK43: bu sebeple hastaneler riskli durum gormedikçe hata kabulu yapmıyor ama dediğiniz gibiyse rahatladım biraz daha

X