Kızlar yardım edin canım çok sıkılıyor fikirlerinize ihtiyacım var

BENİ SEVİYORMU

• BİLMİYORUM

OY: 3 23,1%
  • DAHA DOĞRUSU BİLEMİYORUM

OY: 10 76,9%

• Ankete Katılan
    13

esmerguzeli06

esmerguzeli
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
509
1
ben 20 o 19 yaşında ama arada olgunluk derseniz eser yok ama çok seviyorum neyapıyım gelelim asıl mevzuya 1 buçuk senedirki çıkıyoruz bir gü dahi almamıştır ama sevdiğini hissediyorum taki ben ona küsüp veyatta ağladığım zaman gösteriyor belkide acı çektirmek istemiyor ama geçen salı günü doğum günüm vardı ve ondan 2 gün öce pazar beni ankamale götürdü ve telefonum yoktu baya kötüydü telefon alacaktı bana hangisini beğendiğini göster dedi bende düşünceli biri olarak maddiyata fazla önem vermem kibar olması önemli en kibar olanını oda para konusunda sıkışmasın diye 100 civarları bişi beğendim salı günü büyük ihtimal izinli olabileceğini 19 mayısya hani ben okadar mutluyukki arkadşımla konuşmuş arkadaşımda ona çiçek al telefon almış kadar olursun o pahalı hediyeleri sevmez ama almak istiyosanda sorun etmez seni seviyo çünkü demiş salı kalktım ben hep buluşmalara giderken acayip bir heycan vardır ogün heycanların en güzeli var ben elinde bir demet beyaz ve kırmızı gül birini hayal ediyorum salak kafam işte üzerimi giyindim okadar mutluyumki anlatamam aşkımı bekliyorum msnde telefonumda bozuldu tek haber verme olanağı msn ve saatler geçti x ortada yok saat 3te gelir umuduyla yine bekledim 4 oldu beni aldı can sıkıntısı ağlamaya başladım makkajım felan aktı sinirden yatakta ağlayarak uykuya dalmışım uyumasam zaman geçmezdi herhalde ogün işide hem geç bitti saa gece 11 de msneye girdi ben bağırdım çağırdım ağladım ama mazeretini söledi şimdiden söleyim yalanmı sölüyo bilerekmi yapıyo derseniz hayır ikiside değil imkanlar işte sonra pzara ertelende buluşma bugün buluştuk yine asıl kız süslendi püslendi parfümler felan yanınada asla paspal gitmem fönüme kadar çektirrim yine heycanlıyım düşünüyorumki bu beni güllerle bekliyo metroda inerken boynuma sarılcak aşkım diycek elime tutuşturcak telefon almış almamış gerçekten onu düşünmüyom ben farklı yere yoğunlaştım indim ortada yok x parka gittim oturdum 10dakka geç geldiği yetmiyomuş gibi elinde felan bişi yok benim surat asıldı ağlıycam doldum ve patladım ağladım ağladım 1 saat ağladım öle dokunmuşki ben senden buket olması önemli değil yüzümü güldürmek için bötane çiçek al ne olur alamasanda yolda gelirken birtane herhangibiryerde papatya dahi küçücük bile olsa benim için anlamı büyük ben parasal bişi istemiyom aptal gibi yüreğim okadar acımışki halen ağlıyorum ne olur bana çiçek al diye yalvardım resmen garibim onunda parası yokmuş ama bukadarını küçük bir papatyayı bile akıl edemezmi neden duygularını hissettirmiyor neden böle yapıyo maşımı alırsan yapcam aşkım dedi ama iş işten geçti salı günkü durumum bugünkü durumum ben bir haftada sinir hastası etti belki kafama çok takıyorum ama size soruyorum takılmazmı bir bayan olarak akıl verin neyapmalıyım şimdi veyatta siz olsanız neyapardınız bu çocuk seni seviyomu derseniz seviyo hissediyorum ama neden yapmadığına gelince imkanlarımı yoksa bir küçük papatyayı akılmı edemiyor blemiyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

öncelikle çok karışık yazmışsın anlayana kadar canım çıktı araya nokta wirgül bişeyler koysaydın delikafadulden

erkeklerin geneli sewse bile sewdiğini pek göstermez,gösteremez böyle kabul etmek zorundasın onu...kaldı ki zaten maddi güçlük içindeymiş,bir erkeğin parası yoksa eğer kendine olan güweni sıfıra iner,yaşadım,biliyorum...

sen üzüldüğünü belli etmişsin,umarım o mesajı almıştır ve bundan sonra ona göre dawranır...

o kadar çok kırıldım ki sinirden nasıl yazdığımı bilemiyorum. açıkçası akli dengem karıştı bir haftadır ne yaptığımı hatırlamıyorum, ben okadar böylesi şeylere dikkat eden biri değildim ama yorumun için soğal demin bir karar aldım bir hafta kafamı dinleyecek ne telefonlarına nede msnye gircem gerçekten yordu.
sositososito:eek:klava:

anam nası yazmışım şekerim nası zor algıladım.

ne demek istediğini anladım hediyesine kalmadım ama düşünüp alsa nolurdu diyosun. evet haklısın parası yoksa bile parktan çiçek koparabilirdi bi tane sana. ama napıcaksın işte hepsi böyle. ben 3,5 sene içinde sadece bi kere çiçek aldım. pardon iki kere. biri de yerden koparıp vermişti. işte çiçeğinde diiliz de... olmuyosa ver yolunu gitsin. daha gençsin.

bence de bu tür durumlarda biraz geriye çekilip uzaktan izlemek daha mantıklı..eğer üstüne gidersen yapmak istemediğin şeyleri de yaparsın daha çok kırılırsınız.biraz geri çek kendini bakalım o ne yapacak bu süre içinde bekleyip görelim yerimseniben

bence sevio cnm sadece maddi imkansızlıktan dolayı ama sende biras fazla büyütmüssün cocuğa parası olmadığı için almadığını söletmissin ayıp etmissin bence bu konularda biras daha ılımlı yaklas bence

tamam maddi imkansızlığı anlarımda ya küçük bir papatya benim için dünyalara bedel belki fazla çıkışmış olabilirim yanında ya aptal gibi bir çiçek için hüngür hüngür ağladım kimler aldı umursamadım bunun almasını okadar çok istiyorumki almıyo işte almıyo istemiyom artık

Canim benim eski sevgilide oyleydi. (Bugun ayrildik)
benimkinin hic aklina gelmiyordu. zamanla gecer belki bilemem. Gerci maddi SIkintida varmis.

canım sen ama sartlamıssın kendini.. ben 4 yıl oldu2kere ciçek aldım.. ve hepte derim o ciçeklere okadar para verecegine bana ver diye =) biz kadınlar biraz olaylara anlam yükleriz bunu yapmamaya calıs cunku bunu yaparsan hayal kırıklıgına ugrarsın.. seni neden sevmesinki bu olay dısında seni incitiyormu sana aşkım sevgilim ve ya ne diyorsa onu demekten vaz gectimi. seni hep aglatıyormu.. yani bunları düşün.. cebinde parası olsa sana en fiyakalı hediyeleri çiöekleri almazmı? bence alır. rahat ol.. relax ol.. =) hç kasma.. seviyoki hala sene beraber.. birlikte olmanın tadını cıkar.. o olmasa ne yapardın.. ogün agladın zırladın çiçek bçcek vs dedin.. ertesi gün ona bişey olsa?? yada cocugun içinde uhte kalsa incinse.. bunlara takılma rahat ol sevgilinle hayatını yaşa =)

ben çiçek almanın maddiyatla alakası olduğunu sanmıyorum canım
çiçek getirmek isteyen parası yoksa bile parktan bahçeden bir tane dahi olsa koparır ve sevdiğini mutlu eder.....

bence kendini biraz geri çek.... olayları uzaktan izle.... tabiki bunlar benim fikirlerim canım son karar senin

parasizlik zor tabiki, ama susuncesiz erkekler le beraber olmak veya yasamakta zor..

Uzme sen o tatli canini, benim bir arkadasim in kocasi da biraz dusuncesiz dir.

Ama sana hediye alamamasi, seni sevmiyor anlamina gelmez canim.

Bence seviyor, ve sana bir sey alamadigi icin uzuluyordur, ama belli etmiyordur

Uzme kendini canim a.s.

ya sinekcim iyisin tatlım haklısında ah ah bu herifin beyni herşeye çalışıyoda tamam maddiyattada haklısın diyelim ortada parasal bişi istemiyom tamam 4 senede 2 kez çiçek almıştır benim kızdım nokta beyni başka şeylere çok güzel çalışıyo ama duygusallığa gelince eser yok ne istediğimide biliyo yapamıyomu yoksa işinemi gelmiyo onu bilmiyom çözümde üretemiyom çözemiyomda ne yapacağımı onu nasıl yola sokacamıda bilemiyorum anlayacanız kafa kazan gibi bence azcık benim herif bana öle geliyoki kro

sen çiçek almayı çok istediğin için olayı biraz abartmışsın.alsa ne olacak sanki.eğer seni sevdiğini hissediyorsan bu tür kaprislerinle onu soğutabilirsin dikkat et.bu arada geçmiş doğum günün kutlu olsun

aman allahım kronun tekine düştük ayıkla pirincin taşını aıklaya bilirsen ne yapsamda bu düzelir bana çuzüm üretin arkadaşlarım canlarım

sorun çiçekte değil aslında duygusallık yok arkadaşlar ya çiçekte almasın kırk yıl düşünmemde onu düşünen bir zeka yok

ben şahsen çiçeğin alımasını karşsıındaki bayana gösterilen değerle eş tutuyorum
yani asla demem çiçeğe para verme diye
yukarda arkadaş yazmıştaa,çiçeğin parasını bana verse die:KK70:
isterim çiçek verilsin
neyseki banada öylesi rastlamış allaha şükür:)

napalım biz kızlar seviyoruz çiçeklerii

bide yaşı çok küçük,olgun değil...
bi bayanın nelerdenn mutlu olabileceğini bilmiyor sanırım
ben olsam yol verirdim..

bide yaşı çok küçük,olgun değil...
bi bayanın nelerdenn mutlu olabileceğini bilmiyor sanırım
ben olsam yol verirdim..

ah keşke şu kalbim söz dinlesede kestirip ata bilsem şu gönlüm neler istedide sonradan akşamına aldığım karardan sabah olduğunda vaz geçtim seviyorum kanayan damarı kesip atamıyorum Şeniz

X