Kizlar yardim edin bana!

BoncuK_GxoxzlxuxM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
338
1
40
kizlar bir ay sona tasinacam ve oturma odami nasil renklerle dekore edeyim cok kararsizim sizce hangi renk yapmazliyim perdeler halilar ve suslukler bir renklimi olsun nolur bana yardim edin bir oneriniz fikriniz varsa yazin lutfen

TEK renk odaları boğuyor iki tane uyumlu renkle kombine etmek daha mantıklı
o da kendi zevkine göre biri açık diğeri koyu iki renk mantıklı ama çok renk hiiiç mi hiç iyi değil hep dağınık özensiz durur.

Ben bir daha tasinacak olursam kesinlikle turkuaz ve kahve rengi secicem...süper duruyor..istersen nettende bir bak...cok güzel örnekler var..a.s

Kolay gelsin:1hug:

Ben bir daha tasinacak olursam kesinlikle turkuaz ve kahve rengi secicem...süper duruyor..istersen nettende bir bak...cok güzel örnekler var..a.s

Kolay gelsin:1hug:

peki netten nasil bakicam yane neler yazip bakmam gerekiyor simdi alicam oturma grubu mobilya acik renk olucak ve bzizim burda deri koltuklar cok meshurdur kumas hic sevmem ama koltuk hali perde hangi renk yapsam diye dusunuyorum ve duvarlari ben stickeri cok begeniyorum bir duvarimdan guzel suslu stickerli yapistirmayi dusunuyorum ve benim oturacagim oturma salonu duvardan duvari pencereli nasil bir perde yaptirsam benim begendigim katlamali ama bilmem ki nasil yapsam

peki netten nasil bakicam yane neler yazip bakmam gerekiyor simdi alicam oturma grubu mobilya acik renk olucak ve bzizim burda deri koltuklar cok meshurdur kumas hic sevmem ama koltuk hali perde hangi renk yapsam diye dusunuyorum ve duvarlari ben stickeri cok begeniyorum bir duvarimdan guzel suslu stickerli yapistirmayi dusunuyorum ve benim oturacagim oturma salonu duvardan duvari pencereli nasil bir perde yaptirsam benim begendigim katlamali ama bilmem ki nasil yapsam

Googldan ev Dekorasyon diye gir bir sürü site var...ayrica otto ve neckerman kataloglarindanda bakabilirsin...

Oturma grubun acik renk ise...halini koyu...perdelerinide canli bir renk almani öneririm...

kizlar benim koltuklarim bordo esim degistirmek istemiyor acaba halilar ve perdeler ve suslukler ve duvari hangi renk yapsam ve mobilyam hangi renk olsun sizce

bu sene siyah beyaz çok moda ama koltukların bordo ise uymlu olurmu bilmiyorum.benim koltuklarım kırmızı perdelerim gri tülde beya kırmızı siyah sarmaşık desenli ....

resimleri ekliyorum belki fikir olur..

oturma odam burası mobilyam yok tv sehpası yerine sandık koydum üstünde tv var.koltuklarım kırmızı ama üstüne kayın validem beyaz örtü dikti hergün üstünde oturuyoruz temizlemesi zor olmasın diye.salonda oturmuyoruz misafir gelince oraya geçiyoruz salonum kahverengi siyah derili falan

eğer koltuklar bordo ise duvarların bej ya da acık tonlarin olması ve halının koyu olması bence odayi daha ferah gosterir.koyu renk halida acık renk kullanmaktan daha avantajlıdır diye dusunuyorum.benim halı bej, uzerinde lila ve mor desen olmasına ragmen cok zorlanıyorum temiz tutmada ki coluk cocuk yok.
kolay gelsin bence zevk almaya bakın.her zaman bu fırsat ele gecmiyor:))

X