Gebeliğe Hazırlık Kızlar yardım edin bana yaa..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

lavanilla

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
383
1
Adet günüm 9 kasımdı. 3 gün geçince evde idrar testi yaptım negatif çıktı..Beklemeye başladım ve 6 gün geçtiğinde bu sefer kan testi yaptırdım.Sonuç 2.00 yani negatif..peki bugün itibarıyle 11 gün geçmiş durumda. Hiçbir belirtim yok..sadece karnımın alt tarafı çok dolgun ve ağırlaşmış durumda. Psikolojik değildir çünkü 2 senedir adetlerim düzenli hiç gecikme yaşamadım ve hiç düşünmedim.Adetim 1 gün geçtiğinde aklıma geldi günümün geçtiği..acaba kızlar geç döllenme olmuş olabilirmi adetime yakın..sizce nedir bu fikirlerinize ihtiyacım var..

canım doktora gıtsene belkıde hamiştırsındır belkı enfeksıyona baglı bır gecıkmede olabılır adet gecıkmesı yapabılıyor iltıhap doktora gorun canım benım

Adet günüm 9 kasımdı. 3 gün geçince evde idrar testi yaptım negatif çıktı..Beklemeye başladım ve 6 gün geçtiğinde bu sefer kan testi yaptırdım.Sonuç 2.00 yani negatif..peki bugün itibarıyle 11 gün geçmiş durumda. Hiçbir belirtim yok..sadece karnımın alt tarafı çok dolgun ve ağırlaşmış durumda. Psikolojik değildir çünkü 2 senedir adetlerim düzenli hiç gecikme yaşamadım ve hiç düşünmedim.Adetim 1 gün geçtiğinde aklıma geldi günümün geçtiği..acaba kızlar geç döllenme olmuş olabilirmi adetime yakın..sizce nedir bu fikirlerinize ihtiyacım var..

canım dediğin gibi geç döllenme olmuş olabilir sen istersen bi dr agörün hamile olma ihtimalin olabilir yada eğer bu dönemö içerisinde sıkıntılı günler yaşamışsan buda gecikmeye neden olabilir

bagzı durumlarda dr söyledigi gizli negatif çıkabiliyor imiş kanda benimde seninki gibi olmuştu geçen sene bilinçsiz ilaç kullandım dr kızdı resmen gebeligim varsa kendim sonlandırmış oldum dünyam yıkıldı en güzeli arkadaşım git bir hastaneye ultrasonla baktır hamile isen kese görülür inşallah hamilesindir

Canlarım çok teşekkürler..evt doktora gidicem bu hafta içi..inşş hamileyimdir ve inşş bütün isteyenler hamiş olur arkadaşlar.Allah gönlümüze göre versin.

X