Kizlar Yardim Edin Acil

hazan22

Guru
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
13
0
çok üzgünüm:KIZLAR 5+1 HAMİLEYİM.DEMİN ÇAMAŞIRINDA KAHVE RENGİ Bİ LEKENLENME GÖRDÜM ÇOK KORKTUM ACABA BİR SORUN TEŞKİL EDER Mİ?LÜTFEN YARDIMCI OLUN...:çok üzgünüm:

canım bu konuda bilgim yok ancak ihmal etme derim ben
hemen dr. görün canım
belki sorunyoktur en azından için rahatlar
birde kendini yorma çok ayakta kalma
yat uzan dinlen
inşallah herşey yolundadır merak etme

bişey yoktur inşallah canım ama yorulmaman gerekiyormuş bence hemen bi en yakın doktora ya da polikliniğe falan git

Canım bende dün sabah wc de kağıtta kırmızı kan gördüm şöyle 3 cm felan vardı.Çok korktuk dr.a gittim baktı ultrasonda da allahtan rahimde olan bir kanama değil dedi.Mutlaka dr.a görünmen lazım az da olsa çok ta olsa.

İnşallah önemli birşey çıkmaz.

darkım gecmiş olsun böyle kanamalar cok oluyo gebelıkte duydugum kadarıyla akıskan olmadıktan sonra korkmayın ama tabıkı ıhmal etmeyın a.s.

canim benim üzülme ve kendini fazla yormadan doktora git derim ben sen yinede tebirini al

darkım gecmiş olsun böyle kanamalar cok oluyo gebelıkte duydugum kadarıyla akıskan olmadıktan sonra korkmayın ama tabıkı ıhmal etmeyın a.s.

Sağol canım ya geçti şükür.Olmaz inşallah bir daha.
Bebek iyiymiş neyseki.Kalbini dinledik gitmişken.Normalde haftasonu gidecektim gerek kalmadı.

benimde yaklaşık 4 gündür kahverengi kanamam var.ama ağrım yok.arada oluyo.bende progestan kullanıyorum.umarım devam etmez.

Güzelim Bildiğim Kadriyla Hamilelikte Bazen Olabiliyormuş Böyle şeyler Bi Arkadaşimdada Olmuştu.şimdi Nur Topu Gibi Bebeği Hatta Bugün Bebeğini Görmeye Gittik.tabi Sen Yinede Bir Doktora Git.

hemen dr ara bendede oldu 1 aylıkken sonra kan geldi düşük tehlikemin olduğunu söyledi doktorum 2 hafta ayağa kalkmadan yattım ihmal etme hemen dr irtibata geç

Geçmiş olsun hazan. Umarım ciddi bir şey değildir. Doktora gidince bize de haber ver, merak etmeyelim...

Doktorunu ara sana progestan verir, korkulacak birşey değil bende de oluyordu 15 gün sürmüştü, ihmal etme sakın dinlen ve doktorunu ara canım....

X