kizlar yardim edermisiniz

cikolata kiz03

kocasinin prensesi
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2014
220
84
Arkadaslar benim yumurtlama donemi 2 gun oldu geceli benim gogusumjn biri sisti ucu dokjnulmucak kadar aciyor hamilelik icin bukadar erken belirti olabilirmi sizce

Evet! Benim ilişkiden sonraki günün akşamına göğüs uçlarım fena acımaya başlamıştı ve bir yerde ilişkiden hemen sonra böyle birşeyin olabileceğini okudum. Ve şu an hamileyim :)

Ama iki göğsümde de oldu. Eğer diğerinde olmazsa bir doktora danış derim ben canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah....

Saol cnm ya suan gecti ama anlamadim iliskiden sonra gercekten sisti psikolojik deil esim farketti cunku ve ucu aciyodu suan gecti cnm seninde gectimiydi

Bnde yumurtlama doneminden dolayidir dye dsundum ama hamileleiktede oluyomus dye duyunce sorim dedim cnm
Benim ilişkiden bir gün sonra akşam göğüs uçlarım çok acımaya başlamıştı. Sonrasında bazı günler acı azaldı bazı günler arttı. Adetime yaklaştıkça göğüs ucu acısı geçti tamamen göğüslerim şişti bütün olarak acımaya başladı ama uçları acımıyordu. Ben de hamile değilim herhalde diye düşündüm. Adetime yaklaştıkça acısı arttı. Şu an çok fena yatarken bile acıyor. Adetime 1 gün var ama ben adetimden 4 gün önce pozitif çıkan idrar testimden öğrendim hamile olduğumu. Her gün yapıyorum test ikinci çizgi git gide koyulaşıyor.

X