kızlar yardım eder misiniz ??

z_victory

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
271
1
merhaba hamile bayanlar ya da bebekli bayanlar

sizlere danısmak istediğim bir durum var .. 21 aralıkta adet oldum 5 gün sürer ..adet döngüm toplamda 26 gün yani 21 gün ara ile adet oluyorum ..ayın 28 inde eşimle korunmadan birlikte oldum yani 26sında temizdim ..hesaplamalara göre yumurtlama tarihim 1 ocak ve önceki gün diyelim ..fakat iki gündür ben de acayip bir akıntı ve bel agrısı var ..elimi belimden alamıyorum agrı da değil garip bir sey sızı gibi elimle sürekli bastirasım geliyor ..hamile kaldım ise bu kadar erken belirti olmaması gerek değil mi..sistit miyim diye düşündüm idrarımda bi sorun yok yanma vs .yok .. sag ve sol kasıklarımda yine bastırma hissi yaşıyorum ..gögüslerimde herhangi bir değişiklik yok sizce ne olabilir gebelik testi yapmadım cünkü cok erken oldugunu çıkmayacagını düşündüm ..acaba benımle aynı durumu yasayan arkadaslar oldu mu ..

inşallah canım ama sence belli olur mu ilişkinin üstünden daha 2 gün gecti bu kadar erken belirti olur mu ki :26:

canım bence yumurtlama günlerindesin,bende de oluyoo,,,hamile kalmak istiyorsan değerlendir bu günleri,bu yumurtanın ne zaman çatlicağı belli olmaz,,,2 günde belli olurmu bilemem ama belkide yerleşiyordurr,,,

ya bılemıyorum acaba psikolojık mı yasayan oldu mu dıye merak ettım bu kadar erken ..test var evde ama cıkmaz galıba ...

inşallah canım ama sence belli olur mu ilişkinin üstünden daha 2 gün gecti bu kadar erken belirti olur mu ki :26:

canım ben dikkatli okumamışım galiba kusum sen daha yeni adet oldun ve bitti yok canım yaa hemen hamile kalma olmaz senin yumurtlama günlerin de eşinle beraber olman lazım yumurtanın catlaması lazım oda zaten 3 gün sürüyo eger 26 gün sürüyosa adet döngün 10 yada 1.gün yumurtanın catlaması lazım o catlayıp içine spremleri almadıkca hamile kalamazmış bi kadın inşallah bu ay emegin boşa cıkmaz ve bebişin seninle olur......

Son düzenleme:
simdı canım ben bu ayın 21 ınde adet oldum 26sında temızlendım ..28inde de ilişkim oldu ..yani adetin ilk gününden itibaren 8.gün iişkim oldu ..26 gunde bir adet oluyorum ıkı adet aram 21 gun 5 gunde adetli gunlerım dongüm 26 oluyor bu durumda 14 gün çıkarınca adetin başlamasından itibaren 12.gün yumurtlama günüm o da 1 ocağa denk gelıyor ..bu durumda benim riskim var mı acaba

işte canım bende bunu sölüyom yani önce hamile kalman için yumurtalama gününü bilmen lazım ve yumurtanın catladıgını anlaman lazım o yüzden mesela 10 12 14 16 böle calışarak yumurtlama günlerine rastlayabilme sansın var o yüzden simdi daha cok erken kusum

yok cnm o psikolojiktir
hamile olsan aslaa bu kadar belirti omaz.
ki bnce kalmamışsındır daha hamile.
2 gün geçmiş üstünden bide
hemen anlaşılmaz.

çift günlerde yani hımm tamam canım bilmiodum bunu .. pekı yumurtanın catladıgını nasıl anlarım ki

yok cnm o psikolojiktir
hamile olsan aslaa bu kadar belirti omaz.
ki bnce kalmamışsındır daha hamile.
2 gün geçmiş üstünden bide
hemen anlaşılmaz.

evet canım ben de oyle dusundum bu kadar erken belırtı gösterılmez dıye ama bel agrım da mı psıkolojıktır kii adet olcakmısım gibi ..bi d ebenım aklıma hıc hamıle kalma ıhtımalım gelmedı hanı hamılelıgı beklıyo olsam da ruhi acıdan vucudum ekılendı desem ama agrı olunca aklıma geldi :78:

çift günlerde yani hımm tamam canım bilmiodum bunu .. pekı yumurtanın catladıgını nasıl anlarım ki

evet canım benim valla ben ilaçla hamile kalmıştım klomen kullanmıştım da o yüzden feci bi kasık agrısı ve akıntıyla anlamıştım kuzum hadi bakalım sıkı calış gelsin yegenimiz inşallahhh

canım havalar soğuk üşütmüş olabilir misin, bi de allah korusun kardeşim geçen hafta sol kasık ağrısıyla doktora gitti, 4 cm kist çıktı..Sen de bi doktora görünsen diyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…