kızlar yardım çok korkuyorum...

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar geçen gün hormon tahlil sonuçlarımı almıştım fakat bazıları okunmuyordu şimdi hastaneyi aradım tekrar faks çekmelerini söyledim sonuçlar şöyle lütfen beni aydınlatın dr. izinde....

1- fsh - 4,53
2- e2 - 60
3- lh - 4,62
4- progesteron - 0.56
5- dhea- so4 - 90,40 ( bunun tahlil kağında en düşük değeri 780 bu nedemek oluyor)

hadı kızlar nolur yardım edin kafayı yicem bakın şu sonuçlarıma ne demek bunlar hele 5. olan çok çok düşük en alt değer 780.... ben anne olamayacakmıyım .....senağlamasenağlamasenağlama

offfffff dur bi hemen panik olma sonuçlarını dr una bi göster en ii tayini o yapar...cnm hemde hangi devirde yaşıyoruz artık bebek sahibi olmak imkansız değil biliyorsun...en kötü ihtimalle tüp bebek yaparsın...yani öyle yada böyle anne olursun hem hormon bozuklukları ilaçlarla halledilir cnm panik olma bukadar...geçmiş olsun

Değerlerinin hepsi çok güzel hormonlarında hiç bir şey yok dheas ıda bence sen yanlış değerlendiriyorsun benimde o hormonum 167 ve hemen hamile kaldım ki düşük olması bence daha iyi o hormonun yüksekliği polikistik over rahatsızlığında olur.

Değerlerinin hepsi çok güzel hormonlarında hiç bir şey yok dheas ıda bence sen yanlış değerlendiriyorsun benimde o hormonum 167 ve hemen hamile kaldım ki düşük olması bence daha iyi o hormonun yüksekliği polikistik over rahatsızlığında olur.

canım benim sabahtan beri moralim çökmüştü oradaki referans değerlerini görünce benim değirim onun çok çok altında olduğunu görünce yıkılmıştım ve korkmuştum dr. izin de olduğu için eli kolu bağlı bekliyordum ve iyikide sizler varsınız yoksa kim bana akıl verebilirdiki....

inan içime su seprtin ve çok sevindim inşallah önemli bir şey çıkmaz... şimdi benim bu değerlerle herhangi bir hormon ilacı falan kullanmam gerekiyormu?

X