Kizlar yağlı ciltli olup bu ürünleri kullanan oldumu memnun kaldınız mi

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
IMG_20220507_183842.jpg

Memnun kaldınız mı birde kullanım sirasi varmı görüşlerinizi yazarmisiniz

Eklentiler

• IMG_20220507_183821.jpg
    IMG_20220507_183821.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20220507_183800.jpg
    IMG_20220507_183800.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20220507_183742.jpg
    IMG_20220507_183742.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 39
Kimse yok sanırım ilgilenebilecek bu konuyla:)

Eki Görüntüle 3061615
Memnun kaldınız mı birde kullanım sirasi varmı görüşlerinizi yazarmisiniz
Hyaluronic asiti yüzün nemliyken sür
Yine aynı serum da var sanırım o benliyken gece ve ya gündüz sürülecek
Akşam ginseng Q10 olan kırmızıyı temizlenmiş cildine sür biraz bekle ve maskeyi uygula bu kadar

Hyaluronic asiti yüzün nemliyken sür
Yine aynı serum da var sanırım o benliyken gece ve ya gündüz sürülecek
Akşam ginseng Q10 olan kırmızıyı temizlenmiş cildine sür biraz bekle ve maskeyi uygula bu kadar
Valla her akşam sürüyorum cildime zaten yagli cildim var ayrı yıkamiyorum bir zararını görmedim buraya yüklediğim ürünlerden memnunum kırmızı olanida banyodan sonra sürüyorum haftada iki defa

Valla her akşam sürüyorum cildime zaten yagli cildim var ayrı yıkamiyorum bir zararını görmedim buraya yüklediğim ürünlerden memnunum kırmızı olanida banyodan sonra sürüyorum haftada iki defa
Temiz cilde sürülmesi gerek onların yüzünüzü mutlaka temizlemeniz gerek yani

Temiz cilde sürülmesi gerek onların yüzünüzü mutlaka temizlemeniz gerek yhaftada
Haftada iki defa olanları öyle yapıyorum her gün süreceğimide önce gülsuyu ile siliyorum sonra sürüyorum

L

Haftada iki defa olanları öyle yapıyorum her gün süreceğimide önce gülsuyu ile siliyorum sonra sürüyorum

L
Gül suyu tonik ilk önce yüzünü cildine uygun bir jelle yıkayıp sonra gül suyu ve ya başka tonik sürüceksin ondan sonra ne sürmek istiyorsan sürmen gerek..bu şekilde yaptığın bakımın hiçbir anlamı yok

Gül suyu tonik ilk önce yüzünü cildine uygun bir jelle yıkayıp sonra gül suyu ve ya başka tonik sürüceksin ondan sonra ne sürmek istiyorsan sürmen gerek..bu şekilde yaptığın bakımın hiçbir anlamı yok
Bir zamanlar ywes rochenin yıkama jelini sabununu kullandım daha çok sivilce çıkardı kötü oldu cildim bıraktım bnde

Bir zamanlar ywes rochenin yıkama jelini sabununu kullandım daha çok sivilce çıkardı kötü oldu cildim bıraktım bnde
Demekki cildinize uymamış ya bir dermatoloğa gidip sorup öğreneceksiniz ya da eczanızıza sorun derim kesinlikle yıkama jeli kullanmanız gerek

X