Kizlar uzun süredir giremiyorum neler oldu neler

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Selem kizlar uzun süreden beri siteye giremiyorum çünkü artik evdeyim evede internet yeni geldi gelir gelmez buraya yazdim neyse konuya geleyim bundan 2 hafta önce rutin kontrolüm için doktora gittim ilk önce herşey normaldi bebğimin gelişimi gayet iyiydi çok şükür sonra doktorum bana bi şikayetim olup olmadiğini sordu,kasilmalarim olduğunu söyledim ve daha 30 haftalik hamileydim,hmen bi nst istedi nst ye bağlandin yaklaşik 20 dakika kaldim ve 2 dakika arayla kasilmalarim vardi ve ben hiç bi ağri hisetmiyordum hemşirenin yüzü nst kağidini görünce birden asildsi ve hemen doktoruna göster dedi tekrar dokdorun yanina gittim bana ne dese beğenirsiniz,anacim senin sancilarin başlamiş dedi sanki başimdan aşağiya kaynar sular döküldü nasil farfkinda olmamiştim.hemen açilmam var mi diye bakti ki alalhtan yoktu ve o gece hastanade kaldim sancilarida o gecelik dindirdiler şimdi ise evdetim ve 2 haftadir ilaçla kasilmalari yani doğumu geçiktiriyoruz yarin yine kontrolum kizlar du edinde bir iki hafta daha dursun benim yaramaz kizim daha 32. Haftamdayim ama kasilmalar şuan size yazarken bile ilaç kullanmama rahmen halen var. Bide 32. Hafdada kizim doğarsa sağlik sorunu yaşar diye korkuyorum çünkü sanirim yarin ilaçlar kesilecek.bana dua edin kizlar.

internetin hayırlı olsun seni daha sık göreceğiz artık değilmi?
geçmiş olsun tatlım... böle bir durum komşum yaşadı..dr ilaçla geciktirdi...
sağlıkla doğumunu yaptı...
dilerim sened hayırlısıyla bebeğine kavuşacaksın....
dualarım sanada...kendine iyi bak bebişede...

ayyyy canım cok geçmiş olsunn..allahım bebegini zamanında getirsin inşallah.kafana takma ki problem olmasın

canım strese sokma kendını,doktorun gecıkmeyecegını düşünse senı hastaneye yatırırdı.inşallah gününde gelır bebegın,Allah kolay ve hayırlı bır dogum nasip etsın canım

sakinlik belki sana yarayacaktir, sakin ol, dua et, az hareket et ayrica. dualarimiz seninle. erken dogumdan da cok korkma, Allah yardimcin olsun, uzme kendini bak bebisin hisseder sonra.

Allah yardımcın olsun canım. kendine çok dikkat et. Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın inşallah.

canım geçmiş olsun merak etme bizim kasım anneleri bölümünde de bir arkadaşımızın
başına geldi ama ilaçları bıraktı şimdi iyi sakın sende kendini yorma canım tamam mı
allah yardım eder sen dua et bol bol

canım çok geçmiş olsun inşallah sağlıcakla vakti geldiğinde bebişine kavuşursun canım

evet ilaçlar işe yarar muhakkak canım, stres yapmadan dinlenmene bak sen.. inşallah herşey gönlünce olur..

sakin sakin dinlen evinde..hiç birşeycik olmaz inş..
Allah sağ salim kavuştursun bizi aceleci yavrularımıza ..

trakyalım cnm dualarımız seninle sen sakın üzülme aklına kötü şeyler getirme kendine iyi bak bizi haberdar et

merhaba canım
umarım bebişin 34.haftayı tamamlar bu zaman zarfında ikinizinde sağlıklı olacağına inanıyorum.kendine çok dikkat et ve dinlen kontrol sonrasındada haber ver olurmu bende 32.haftamdayım biliyorsun allah hepimizin yardımcısı olsun sevgiler

Canım sıkma canını. Bol bol dinlen. Kendini yorucak işler yapma. Bebiş annesini dinler ve bekler biraz daha merak etme :)

Allah yardım cın olsun cnm ya,inş bir süre daha ertelenebilir,geçmiş olsun cnm,kendine iyi bak,yat kalkma sen hiç.

canım cok geçmiş olsun
dikkat et kendine yüzdük yüzdük sona geldik gibi
ihşallah bi aksilik cıkmazda herkes sağ salim yavrularına kavuşur
Allah yardımcın olsuna.s.

Canım benim çok çok geçmiş olsun ama sakın kendini strese sokma. İnşallah hayırlısı ile ve zamanında alırsın bebeğini kucağına. Dualarım seninle.

benim de eltim senin gibiydi ilaçla 37. haftaya kadar dayandı. sonra gribe yakalandı çok üşüttü acil dr a gidince bebeği aldılar. sende dikkat et sakın üşütme inşallah allah sağlık verir

kızlar az önce doktordan geldim kızım 2 kilo olmuş maşallah kızıma ilaçlarında dozunu düşürüyoruz.kasılmalarda bu gün nst de çıkmadı ama işin ilginç tarafı benim karnım hala kasılmalar var ama nst de çıkmıyor doktorda bu kasılmaların fazla önemli olmadığı söyledi ve 2 hafda daha tutabilirsek çok güzel olur dedi. görünüşe bakılırsa durucak gibi dedi.inşallah kızlar 2 hafta daha dayansak zaten gelişimide 1 hafta ileriymiş buna da çok sevindim.inşallah gününü saatini tamamlar bebeğim.

geçmiş olsun,
sen kendine ii bak ve stres yama bişey olmaz inşallah.
inşallah hiçbir sorun yaşamazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…