Kızlar testlerime bakarmısınız yaşayan var mı

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
685
196
23
IMG_6167.jpeg
IMG_6199.jpeg
IMG_6219.jpeg
Adete 7 gün kala 6 gün kala 5 gün kala testlerim hep hayalet çizgi çıkıyor yaşayan var mı bir yıldır bekliyorum bebek için çok heycanlıyım

Bana negatif gibi geldi. Biraz daha bekle bakalım adet gecikmesi devam edecek mi ya da başka belirtiler görecek misin. İnşallah en kısa zamanda hamilelik haberini alırsın 🩷

Herkesin çok farklı ya benim arkadaşım regle 4 gün kala 11 ile öğrendi mesela.
değişiyor tabii ki. ne zaman hamile kaldığımızı bilmiyoruz ki. ben reglin ertesi günü girdiğim ilişkiden hamile kaldım. yani büyük ihtimalle erken yumurtladım. değişiyor çok.

benim arkadasim reglin 2.gününde 30küsürle öğrenmisti.

Bnm de test kitini acinca böyle pembe çizgi oluşmuştu ben de konu açmıştım herkes negatif demişti ama adet olmadım henüz bak fotoyu ekliyorum

Eklentiler

• IMG20240815163238.jpg
    IMG20240815163238.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 57
Bnm de test kitini acinca böyle pembe çizgi oluşmuştu ben de konu açmıştım herkes negatif demişti ama adet olmadım henüz bak fotoyu ekliyorum
Merhaba, bu pembelik neredeyse tüm testlerde olur. Örneğin mürekkep ile dağılımı ile ilgili sanırım. Benim de tüm testlerimde çıkar bu. İkinci çizgi ilk çizgiye yakın çıkar ve testi açmadan görebileceğiniz uzaklıkta çıkar. yarım cm falan olur arada en çok. Bu test negatif bence.

Merhaba, bu pembelik neredeyse tüm testlerde olur. Örneğin mürekkep ile dağılımı ile ilgili sanırım. Benim de tüm testlerimde çıkar bu. İkinci çizgi ilk çizgiye yakın çıkar ve testi açmadan görebileceğiniz uzaklıkta çıkar. yarım cm falan olur arada en çok. Bu test negatif bence.
Teşekkür ederim evet birçok kişi bu durumdan bahsetmişti, adet olmadım ve başka test de yapmadım bakalım nasil sonuclanacak

Hanımlarrr iki testim bu şekilde çıktı reglimden 1 gün önce sonra yeni test aldım erken ve geç negatifti. Bat in 2. Günü de test yptım negatif. Adetim 5 gün gecikti hiç böyle olmamıştı ya testte de pozitif görmediğim için kan vermek istemedim. Bu testleri yorumlar mısınız??

Eklentiler

• 1000047979.jpg
    1000047979.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 30
Hanımlarrr iki testim bu şekilde çıktı reglimden 1 gün önce sonra yeni test aldım erken ve geç negatifti. Bat in 2. Günü de test yptım negatif. Adetim 5 gün gecikti hiç böyle olmamıştı ya testte de pozitif görmediğim için kan vermek istemedim. Bu testleri yorumlar mısınız??
İkisi de bozuk canim

X