Kızlar testime bakar mısınız ?!!

cansy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
8
1
27
Kızlar pcos um bikaç gündür ovülasyon testlerini kullanmaya başladım daha öncede bi boş bi kimyasal gebelik yaşadım 1 yıldır evliyim adet düzensizliğim olduğu için doktor duphaston verdi biteli 5 gün olsu ilaç ve hala olmadım ovülasyon testlerim de bu şekilde bugünde dahil yaptıklarım yorumlar mısınız lütfen
IMG_4083.jpeg

Kızlar pcos um bikaç gündür ovülasyon testlerini kullanmaya başladım daha öncede bi boş bi kimyasal gebelik yaşadım 1 yıldır evliyim adet düzensizliğim olduğu için doktor duphaston verdi biteli 5 gün olsu ilaç ve hala olmadım ovülasyon testlerim de bu şekilde bugünde dahil yaptıklarım yorumlar mısınız lütfen Eki Görüntüle 3451712
Pik yok canım bekle biraz 5-6 güne kadar sökülebilir adetin. İlaç içmişsin. İlaç içmeden önce doktor gebelik testine bakmıştir zaten yoksa yazmaz ilacı

Son adetim 26 mayıstı aslında ilacı çok önce verdi o dönem hamile kaldık boş gebelikti kürtaj oldum bu ay da adetim gecikince ilaca başladım normalde adet bitiminden sonra 11. Gün başla dedi ama hala olmayınca mecbur başladım hiç böyle pik görmedim ama koyuluklar bu şekilde hep

X