Kızlar teste bakar mısınız yardıma ıhtıyacım var :)

Elizabeth1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2020
42
14
33
Günaydın herkese arkadaşlar adetım 5 gün gecıktı geçen ayda gecıkmıstı test yaptım ardından hastalandım bu ay da gecıkınce test yaptım sadece bel ağrısı az kaşık ağrısı var teste sıkıl görünüyor sankı yarın doktora gıdecegım dayanamadım test yaptım

Eklentiler

• IMG_1248.jpeg
    IMG_1248.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_1245.jpeg
    IMG_1245.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 55
Günaydın herkese arkadaşlar adetım 5 gün gecıktı geçen ayda gecıkmıstı test yaptım ardından hastalandım bu ay da gecıkınce test yaptım sadece bel ağrısı az kaşık ağrısı var teste sıkıl görünüyor sankı yarın doktora gıdecegım dayanamadım test yaptım
Hafif çizgi var gibi. Testi yarın da tekrarlayın, koyulaşma olması gerek. Belki geç döllenmedir.

Merhaba arkadaşlar benimde son regli tarihim 4 agustos, 2 gün öne çekmişti ağustosta. Regli belirtilerim var ama kafama takıldığı için testte yapmak istedim normal şartlarda bir önceki aya göre yarın regli olmam gerekiyor yaptığım testi yorumlarınız mutlu olurum silik Bir çizgi görüyorum 🥲 🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• 20240903_074418.jpg
    20240903_074418.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 51
  • 20240903_074444.jpg
    20240903_074444.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 50
Merhaba arkadaşlar benimde son regli tarihim 4 agustos, 2 gün öne çekmişti ağustosta. Regli belirtilerim var ama kafama takıldığı için testte yapmak istedim normal şartlarda bir önceki aya göre yarın regli olmam gerekiyor yaptığım testi yorumlarınız mutlu olurum silik Bir çizgi görüyorum 🥲 🙏🏻🙏🏻
Bayağı gözüküyor bence hamilesin canım bugün istersen sağlık ocağında bir kan ver

Yorumun için tesekkur ederim canım test 2 gündür yapıyorum dün ve bugün renginde koyulasma olmaması normal midir fikir sahibi olmadığım icin soruyorum 🙈
Belki de çok erkendir ve daha yenidir ondandır ben de ilk hamilelikte bundan bile daha silik şekilde zor gözüküyordu öyle öğrenmiştim ama düşükle sonuçlandı yarın adet olmam lazım inşallah olmam bu çizgiyi görmek için neler vermem ki

Belki de çok erkendir ve daha yenidir ondandır ben de ilk hamilelikte bundan bile daha silik şekilde zor gözüküyordu öyle öğrenmiştim ama düşükle sonuçlandı yarın adet olmam lazım inşallah olmam bu çizgiyi görmek için neler vermem ki
Allah gönlüne göre versin inşallah bende hem sevinçliyim hem stresliyim netlesmeden kimseye bisi diyemedim içimde büyüdü 🙈

Allah gönlüne göre versin inşallah bende hem sevinçliyim hem stresliyim netlesmeden kimseye bisi diyemedim içimde büyüdü 🙈
Stres yapma aynen böyle şeyler dillendirilmeye gelmiyor benim fikrimce biraz sabret ama testini yaptır bu arada kafan rahat olmuş olur hem ona göre belki doktora gidersin kendini kontrole alirsin 🥰

X