Kizlar test sonucuma baka bilirmisiniz

yelizzzzzzzz0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
37
10
32
Arada 2 gun var sonucum nasıl sizce ilk sonucum 1497.0IU/L bugun verdiğim sonuç bu
1000177653.jpg

2 gunde bu artış normalmi dusuk mu acaba korktum birazcik ;(
%66 artışla 2487 olması gerekirmis ama çok fark yok arada saatle de alakalı aynı saatte kan vermen gerekir bence iyi hem zaten kese görüldükten sonra betaya pek ihtiyaç yok bence git ve vajinal muayenede keseyi gör için rahatlasın

%66 artışla 2487 olması gerekirmis ama çok fark yok arada saatle de alakalı aynı saatte kan vermen gerekir bence iyi hem zaten kese görüldükten sonra betaya pek ihtiyaç yok bence git ve vajinal muayenede keseyi gör için rahatlasın
Yarın gidecem de bana biraz düşük geldi açıkçası korkmuştum teşekkür ederim 🥰

Yarın gidecem de bana biraz düşük geldi açıkçası korkmuştum teşekkür ederim 🥰
Rica ederim ama özellikle bu süreçte buraya yazma böyle çünkü nedenini anlamiyorum ama burdaki hamile kadınların bı kısmı başkasınin hamile olduğunu öğrenince mutlaka can sıkıcı ve olumsuz yorum yapıyor
Özellikle 3 kişi inanilmaz dikkatimi cekiyor inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini
Onunla bol bol konuş sağlıklı beslen ve strese girme 😘 her şey güzel olacak ikiniz için de inşallah

Rica ederim ama özellikle bu süreçte buraya yazma böyle çünkü nedenini anlamiyorum ama burdaki hamile kadınların bı kısmı başkasınin hamile olduğunu öğrenince mutlaka can sıkıcı ve olumsuz yorum yapıyor
Özellikle 3 kişi inanilmaz dikkatimi cekiyor inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini
Onunla bol bol konuş sağlıklı beslen ve strese girme 😘 her şey güzel olacak ikiniz için de inşallah
Teşekkür ederim haklısınız aslında ama ben sabredemiyorum çok merak ediyorum çok bekledim bebegim olsun diye şimdi herseyden huylaniyorum sagolun 🥰

Güzel haberini bekliyorum mutlaka, bana da dua et bebeğimin öldüğünü öğrendim ve düşük yaptım bütün hevesim yerlebir oldu
Ayy keske soylemeseydin ben ağlarım ya asla dayanamam inşallah en yakın zamanda tekrar güzel haberlerini alirisin canm sağlıklı kucaginia alırsın mutluluktan ağlarsın inşallah

X