Göz Makyajı kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum:))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

vanilyalimuffin

En Vanilyalı Muffin
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
4.524
4.279
selam kızlaaaar:KK16:
rimelimi değiştiricem ama kararsız kaldım birkaç seçenek arasında.
birincisi belki biliyorsunuzdur belki de ben müjdelemiş olurum:KK23: fiberli rimeller varmış yeni yeni duyuyorum şahsen. mesela too faced in de var. birinci seçenek bu.
ikinci seçenek estee lauder sumptuous infinite.
üçüncü seçenek esteenin suya dayanıklılarından biri..
dördüncü seçenek lancome hypnose drama
beşinci seçenek sumpuous online özel set..
altıncı olarak benefit they're real:KK53:

yalnız resmen piyasadakilerin tümü varmış listede :KK9::KK9::KK9: hangisi sizce? ha bu arada gözlerim çok hassas mesela kortizonlu damla kullandım bi ara. alerjim var sürekli kirpik diplerim gözlerim yanıyo. suya dayanıklı olanı bu yüzden düşünüyorum. acaba maskaram gözyaşı yoluyla temas ettiği için mi yanma oluyor. suya dayanıklıya gözyaşı bana mısın demeyeceğinden önlemiş olur muyum yoksa saçmalıyor muyum çaresizlikten :KK9::KK9:

alerji demişken phy. formula nın rimeli var bir de. şu yaprak biçiminde kapağı olan. ama ne bileyim o da sırf hassas gözler için diye listede :26: hiç içime sinmedi heves yok:26::26:

şahsen fiberliyle este infinite ya da online özel arasında kaldım. ama benefit ve dramanın resmen fanları var :KK52::KK52: öpüyorum şimdiden teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:

Nece konuştun sen?
Ben mi cahilim anlamadım :KK1:
Benim bildiğim innova, flormar, maybeline, golden rose vs vs gibi markalar. Bunların ismini hiiiç duymadım :KK1::KK1:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hic bir sey anlamadim:KK1:
Ben max factor 2000 calorie dramatic volume kullaniyorum yıllardir
Asla degistirmeyi de dusunmuyorum :)

Hic bir sey anlamadim:KK1:
Ben max factor 2000 calorie dramatic volume kullaniyorum yıllardir
Asla degistirmeyi de dusunmuyorum :)

Aşkolsun😄 o kadar karışık mı😄 özetle markalara bakıp birini söyleyiverin gerisini okumayın bari ☺️☺️☺️

estee de yoğunlaşmışsın ama özel bir nedeni var mı :) çokta kullananı yok.estenin fondotenleri güzeldir ama rimellerini bilemiyorum
bana göre high end markaların arasında lancome rimelde bir numaradır :KK34:
birde clinique'yı tavsiye ederim o da hassas ciltler için ve güzel rimelleri var.

yani benim tavsiyem lancome
iki rimelini kullandım ikisinden de çok memnun kaldım.benefitte kullanmadım yorum yapamıyorum

Son düzenleme:
birincisi belki biliyorsunuzdur belki de ben müjdelemiş olurum:KK23: fiberli rimeller varmış yeni yeni duyuyorum şahsen. mesela too faced in de var. birinci seçenek bu.

yalnız resmen piyasadakilerin tümü varmış listede :KK9::KK9::KK9: hangisi sizce? ha bu arada gözlerim çok hassas mesela kortizonlu damla kullandım bi ara. alerjim var sürekli kirpik diplerim gözlerim yanıyo. suya dayanıklı olanı bu yüzden düşünüyorum. acaba maskaram gözyaşı yoluyla temas ettiği için mi yanma oluyor. suya dayanıklıya gözyaşı bana mısın demeyeceğinden önlemiş olur muyum yoksa saçmalıyor muyum çaresizlikten :KK9::KK9:

alerji demişken phy. formula nın rimeli var bir de. şu yaprak biçiminde kapağı olan. ama ne bileyim o da sırf hassas gözler için diye listede :26: hiç içime sinmedi heves yok:26::26:

şahsen fiberliyle este infinite ya da online özel arasında kaldım. ama benefit ve dramanın resmen fanları var :KK52::KK52: öpüyorum şimdiden teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:
mac ın ürünlerı var

Estee evet var bi sebebi😍 sumptuous kullandım çook iyiydi. Ondan öncr de uçlara doğru sivrilen bi rimeli vardı onu kullandık ama baya eskiden tabi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mac studionun fond ve pudrasını kullandım çok memnunum. Rimeli de var aslında sitede gördüm var mı kullanan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şahsen ben Lancôm kullanıyorum ve de çok memnunum. Tavsiye edebilirim yani bence Lancôm.

Gelin adayı 😊❤️

X