kızlar tahlil sonuçlarım cıktı

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
dun ögleden sonra tahlıl sonuclarımı almaya gıttım ve sıkı durun bete hcg 159.4 pregesteron 60 porolaktin 1663 ama adetıme daha 4 gün var doktora gıtmeden cok fazla sevınmek ıstemıyorum:dance:

tebrikler sağlıkla büyüt bebeğini sevinmek için neyi bekliyorsun harika bir sonuç maşallah maşallah

Canım gözün aydın hamilesin.
hadi hayırlısı olsun. darısı başımıza

cok sagolun arkadaslar duygularım okadar karmasık kı anlatamam burda hergun hamılelerın haberlerını okuyodum bende hamıleyım dıyebılecekmıyım dıyodum halen inanamıyorum dr konusacam gel derse gıdıcem sizce 159 kacıncı hafta oluyor

canım gözün aydın..tebrikler..rabbim sorunsuz hamilelik nasip etsin,hayırlısıyla bebişini kucağına sağlıklı sıhhatli versin canım..amiiiiinnn

tebrik ederim canım
sağlıkla kucağına alırsın insallah :Saruboceq:

allah razı olsun kızlar darısı basınıza suanda sadece belım agrıyor umarım bulantım falan olmaz rahat bır hamılelık gecırırım hepınıze dua edıyorum canlarım

tebrikler hamilesin galiba ne zamandır bekliyordun tedavi uygulandımı...

tebrikler...
allah analı babalı büyütsün..
sağlıklı ve hayırlı evlat olur inşaallahhhhh............

tebrikler canım,gözün aydın
ne mutlu sana
canım bhcg değerine göre şu kadar haftalıksın diyemeyiz
çünkü herkeste farklı artıyor bhcg düzeyi
sen son adet tarihine göre hesaplama yap canım,

canım tebrikler..harika bir hamilelik geçirmeni ve salıkla bebğini kucağına almanı diliyorum..

canım tebrik ederim darısı başımıza inşallah bizlere de dua et olurmu

tebrik ederim darısı başımıza inşallah bizlere de dua et olur mu ?Kaç aydır deniyordun? bilgi verir misin?

tebrik ederim canımm.ALLAH kucagına almayı da nasio etsin...kıss prolaktinin ne yüksek öyle buna ragmne kaldın bu çok iyi yaa hepimize umut olsun .öptüm seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…