kızlar sütüm geldi nihayet!!!!

sevcan19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
45
5
kızlar sonunda sütüm geldi.verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.gerçekten çok zor bir durum sütün gelmeyip bebeğimin hastalanması.sütümün gelmeside tıpkı ameliyatım gibi süpriz oldu. bebeğm ateşler içinde yanıyordu yüzü sapsarı olmuştu.emziremediğim için sarılık olmuştu.acile götürdük.tahliller iyi çıkmamıştı.doktor yatış yaptı.hastanede eşimle sabahlarken uyuyakalmışım.eşim uyandırdı beni.göğüs kısmımın ıslak olduğunu söyledi.ben terledim sandım.lavobaya gittiğimde o mutlu tabloyla karşılaştım.göğüsümden süt akıyordu.hemen doktorun yanına gittim.sütüm geldi dedim.doktor hemen eczaneden biberon al sütünü sağ bana getir dedi.sağıp verdim.doktor sütü bebeğime verdi.1 saat sonra tekrar bebişimden kan alıp test yaptılar yüksek çıkan değerleri düşmeye başlamıştı.sabah doktor son kontrolü yapıp bizi evimize gönderdi.bebişim şimdi çok sağlıklı.fakat bebiişim biberona alıştı.pompayla sağıp vermiştim.ememiyordu göğsümden.şimdi hiç istemiyor göğsümü.biberondan şakır şakır aksın istiyor.ne yapsam göğsüme nasıl alıştıracağım bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ay canim cok sevindim inan.Allaha sukur duzeldi bebegin sutunde gelmis oh daha ne olsun.Biberon konusuna gelince bende sadece gece 1 kere sutumu sagip veriyorum cunku gece fazla yemezse sik sik uyaniyo bende 70 gr sagiyorum veriyorum ve o yuzden bir kere kalkiyo.Yoksa sik sik emmek istiyo ece cok zor oluyo.Geri kalan tum zamanlarda emziriyorum.Hatta gece biberonu alinca uyumuyo illa gogsumu bir kac kere cekicek kokumu alicak.Yani ben biberonu verdim ama gogsumu hic birakmadi hatta daha cok baglandi gogsume.Umarim sende alistirabilirsin caresi ne bilmiyorum ama insallah gogsunu alir.

X