kızlar şuna bakın bir süperrrr

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
detke1ch6.jpg

detke2tu3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
vallahi cok talilar kedi yavrusu gibi kucuk kucuk eyy allahim ne buyuksun!!kadin dogumdan sonra iyi zayiflamis valla!!

:1shok::1shok: maşallahh kadına
biz bir yıldır bir tane olsun diye uğraşıyoruz.onu bile tutturamadık daha ....

Ama kadın tavşan gibi bir kerede 6 taneee :1shok:

ayy aman yarabbi o karınla nasıl haraket ettiki eğilip doğrulmayı bırak yürüyememiştir bile son zaman çok zor olmuştur. Allah herşeyin normalini nasip etsin

ayyyy maşallah nazar değmesin o ne göbekti öyleeeeeeeeeee

ay ilk resmin de kadının karnını görünce çok korktum. ama 6 tane birden yapmış allah annesine baabasına bağışlasın yavrucukları.

yaaa inanmıyorum. nasıl taşımış bu karınla hareket edemez insan ya..

benim bildiğim bu kadar büyümeden alırlardı.

ya allah annesine babasına sabır versin. 6 tane nasıl bakıcaklar. düşünsenize biraz büyüyünce evde bıcır bıcır dolaşan 6 tane canavar tatlicadiarzu

aman allahım. bu gerçek mi ? olmaz böyle bişey yyaaaaaaaaaaaaaaa. kadın ne kadar zor taşımıştır.

:1shok:kadini gorunce inanamadim dedimki hayatimda gordugum en buyuk karin.ay:emir_bebek:bide minikleri gorunce bayildim.ay kedi gibi ya.allahim cok sekerler:emir_bebek:Şeniz

:1shok:Kadının göbeğini görünce korktumsırnaşık şey.Ama 2 resme bakınca çok duygulandım.Allahım nelere kadirsin sen ol dedınmı oluyor.allahım burdan bebek ısteyıpte olmayan bana ve burdakı kızlara en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bebekler nasıp eyle:emir_bebek::dance::1rolleyes:

Rabbim Nelere Kadir..... şok Oldum Yaaaaa... Ama Bebişleri Görünce Bayildimmm...allahim Sen Ne Büyüksüüüün....banada Ver Ya Rabbim Tekde Olsa Olur.....hatta Daha Iii Olur....

Allahım bu süper birşeyy yaaa:dance:
Boşuna dememişler ߀߀kl€r masumdur Allah'a yakın olduKları içinyerimseniben

Bütün bebek isteyenlere ,bebeği rahme düşüp sonucu hüsranlar bitenlere rabbimm bu altızlardan en az bir tane nasip etsinn:nazar:

X