Kızlar şuanki halimi ekledim bir bakın :))

canım biraz sabret düşünceleri değişcek bence annee yüreği diyorum ya :)

tamam tamam :)) hiç konuşmıcam annemle.belki anlar nekadar ciddi olduğumu :)

Canım benim annemde sadece estetik için yaptıracak olsam izin vermezdi, istemezdi kesinlikle ama işin içine sağlık girince hiç ses etmediği gibi destekçim oldu, hatta atel açıldıktan sonra ben kendimi yaratık gibi görürken o bana moral verdi, sen de sağlık için falan desen, aslında pek yalan da olmaz ruh sağlığı da önemli, insanın psikolojik olarak rahatlaması da sağlık için, tabi sen annene psikoloji falan dersen yine kabul etmez, sen az yumuşatarak söle bence :)))opuyorumnanaktan

aslında sorunum da var ama anlamıyor ki.ne gerek varmış...2 kez septum deviasyonu ameliyatı oldum düzelmedi.hala tıkalı hisseediyorum yani.annem bu yüzden istemiyor.desteklemez de sanmam :)

aslında sorunum da var ama anlamıyor ki.ne gerek varmış...2 kez septum deviasyonu ameliyatı oldum düzelmedi.hala tıkalı hisseediyorum yani.annem bu yüzden istemiyor.desteklemez de sanmam :)

Bu ameliyatı olmazsam ilerde daha büyük problem çıkarmış falan de, çünkü deviasyonda tedavi doğru yapılmadığında şikayetler artıyor ve ilerleyen zamanda kronik sinüzit, horlama ve uyku apnesine neden olabiliyor canım.

ooo bilmiyodum vallaaa.allah korusun ya.biraz geri kafalıdır benim annem.eski toprak o yüzden anlayacağını pek sanmıyorum.işine gelmez..gereksiz buluyor çünkü. öle yada böle olucam olsun olmasın.sağolsun çocukluk arkadaşım yanımda kalacak 4 gün

bende babamı sağlık için oluyorum diye kandırdımm:) annem biliyordu burnumdan ne kadar şikayetçi olduğumu ve üzüldüğümü o yanımda olduu ama babm estetiği bilmiyordu.. sağlık için dedim doktorum açmışken burnumdaki kemeri de alacak falan dedim inandı hatta kendisi 20 li yaşlarında deviasyon ameliyatı olmuş keşke doktor benim burnumu da düzeltsyi şeklinde yorum bile yaptı:)).. senin annen de yumusar inşallah

ohohh ne güzel benim annemde ikna oldu.rahatsız olduğundan gelemedi ama teyzemi ayarladı hatta yanımda kalsın diye :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…