kızlar sorum varrrr....

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar benim bebeğim 1 ay 3 günlük dün sabah azıcık yaptı kakasını bugün daha hiç yapmadı gaz çıkarıyor sadece normalmi sizce artık hergün yapmayacakmıı? dün zeytin yağlı çubuk sürdük popo deliğine ama yapmadı gene acaba yokmu kakası bide bağırsaklarından sesler gelio gur gur diye neden acaba....yaşayanlar varmıı bilgilendiriseniz sewinrim kızlar bu arada sadece anne sütü alıo bebeğim...:çok üzgünüm:

merak etme benimde oldu ara ara gurultular geliyor hatta ac saniyordum zamanla duzene giriyor dr aramistim bana kaynamis ilinmis su ver demisti verdim yarim saat sonra yapmisti bence endise etme ara ara bebekler boyle oluyor benim dr oyle demisti

saol cnm bende ılınmış su vereyim o zaman belki yapar benim bebeğimde tşk ederimm

canım gunde 7 defa vaya 7 gunde 1 defaya kadar anne sutuyle beslenen bebeklerde kaka yapması normal kabul edılıyor
endıselenme benım kızımda 2 gunde 1 yapardı sımdı dzene gırdı hergun yapıyor

canım eğer sadece anne sütü alıyorsa günde 7 de 7 günde 1 de normalmiş hiç işey yapmana gerek yok gazı varsa doktorunun önereceği bir gaz giserici kullanabilirsin:)

canım aynı gun ıcınden bahsadıyosun benım bebegım haftda 1 yaptı 2 3 hafta surdu doktora sordum sutun yaradıgı ıcın butun vucudu kullanırmıs sutu artık kalmadıgı ıcın yapmazmıs emzırıyosan normal korkma ama ıllede yapsın dıosan kansuk glıselın fıtıl var eczaneden al zararsız o yarısını ver bana onu vermıstı doktor azcık yapmıstı demek ıcınde bısey yokmus dedım rahatladım

dün fitil attım kızlar çok huysuzdu çünkü 2 bez dolusu kaka yaptı kıyamam sonra nasıl rahatladı kansuk diye gliserinli fitil attım hiç bir yan etkisi yokmuş zaten çok şükür hemen çıkardı kakasınıı o rahatladı tabi ben ondan çok rahatladım:)))

X