kızlar sorum varrrr....

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar benim bebeğim 1 ay 3 günlük dün sabah azıcık yaptı kakasını bugün daha hiç yapmadı gaz çıkarıyor sadece normalmi sizce artık hergün yapmayacakmıı? dün zeytin yağlı çubuk sürdük popo deliğine ama yapmadı gene acaba yokmu kakası bide bağırsaklarından sesler gelio gur gur diye neden acaba....:a015:yaşayanlar varmıı bilgilendiriseniz sewinrim kızlar bu arada sadece anne sütü alıo bebeğim...

Son düzenleme:
canım benimde aynı sorunum vardı...
bende senin gibi yaptımm zeytin yağı ile baskı yaptım ama fayda etmedi
sonra doktora götürdüm.. sindirim sistemi ile alakalı olduğunu söyledi gaz sorunu yanii...
benim kızımda hergün yapmıyoo 2 günde bir yapıyoo kakasını..
ama doktorumuz ne çubukla baskı nede fitil felan kesinlikle önermedi sonra alışkanlık yaratır dedi..
kendi kendine yapıcak dedi bide metsil ilaç kullanıyodum ilacımızı değiştirdi.
neo baby gripe water diye bitkisel gaz ilacı verdii..

saol gelincikcimm aman insan yapmayınca korkuyo wallahii kıyamıyorum onun öle ıkınmasına bende metsil veriyorum sabah verdim sanırım rahatlattı uyuyo şimdi inş huzursuzluk yapmaz ...yapar en kısa sürede...sanada geçmiş olsun gelincikcim bu arada anne olmak ne kadar zormuşş hem zor hem çok güzel...

ah be denizcim keske benimki de 2 gunde bir yapsa..
doktor 4 gune kadar normal dedi..bizimki geçen 5. gun fitille yapabildi..
bagırsak gurultuları normal..
bence de 1 gun yapamadı diye çocuğun orasına burasına birşey sokmak doğru degil en azından 2 gün bekle, ağlayıp sıkıntılı oluyorsa müdehale etmek gerek bence

bizdede aynı problem vardı debridat diye bağırsak düzenleyeci bir şurup verdi sağlıkocağından cok iyi geldi valla patır patır yapıyo şimdi çok şükür rahatız

kızlar ben daha öncede bu sorunu olan arkadaşlara önermiştim .. bir çay kaşığı zeytinyağ içirmeniz probleminizi giderecektir.bizde kızım 15 günlükken karşılsşmıştık bu sorunl o gün verdim bi kaşık zeytinyağını ..sorunumuz halloldu .. o gündenberide bi sorunumuz yok çok şükür

slm canımm çok zamandır görüşemiyoruz..benim bebeğim günde 3 den fazla bile yaptığı oluyor..bende normalmi diye doktora sordum 5 kadar normalmiş.birde çok cıvık kakası (

kız meraklı hoşgeldınnn..benımkıde 24 saaate 5 kadar yapıyo valla habıre bez değiştiryoruz..çok hobur benım oğlan heralde ondandırrr...bende artık oğlum yeter babamızın bez fabrıkası yok yeter dedğim oluyo bazen geçen gece 12 den sonra 4 defa altını aldım sabaha kadar yawww...aman yapsın yavrucumda gıden bez olsunnn...

benim kiz da bugun ucuncu gun hic yapmamisti
hep agliyordu demek ki sorunu buymus simdi bugun yapti cok sukur
iki defa ust uste bezini degistirdim nasil ikiniyordu yazik:çok üzgünüm:
sukur halloldu insallah bi daha yasamayiz cok zor heleki bos bosuna agladini sanmak yazik nasil aciyor kim bilir ole
gecmis olsun hepimize:teytey:

bugünde yapmassa içiricem cnm huysuzluk yapııoo gazı var sanırım çıkarıyo rahatlıo azıcık gerçi diğer ark.lar 7 günde 1 defa normal yazmışlar ama bakıcm artık off yapsada rahatlasakkkk....:çok üzgünüm:

slm canımm çok zamandır görüşemiyoruz..benim bebeğim günde 3 den fazla bile yaptığı oluyor..bende normalmi diye doktora sordum 5 kadar normalmiş.birde çok cıvık kakası (

hoşgeldin cnm evet görüşemedik bayadır iisinir inşş off walla yapsa sorun yapmasa sorunn bir ortası yokmu bunun yahuuu-tatlicadiarzu-

kızlar yaptı bebeğim kaka fitil aldık gliseirnli 2 bez dolusu yaptı kıyamam nasıl rahatladı ondan sonra çok mutluyum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…