Kizlar sonuçlarim lütfen bişey söyleyin...

ilkasli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
49
0
MERHABALAR AŞAĞIDAKİ SONUÇLAR BENİM 3. GÜN ADET SONUÇLARIM BİŞEY SÖYLEYİN LÜTFEN...
FSH 5.25U/L
LH 5.21 U/L
Estradiol 42.62 pg/ml
prolaktin25.34 ng/ml bunun için yüksek yazıyor.
serbest T3 4.79 pm
serbest T4 16.94 pm
TSH 2.01uIU/ml

nasıl bu sonuçlar

cnm ya laboratuar teknisyeni olmama rağmen birşey söyleyemiyorum,çünkü her cihazın çalışma yöntemi farklı,sonuçların değerlendirmesini en iyi bir dr.yapacaktır,burdan kimsenin söylediğine de inanma,bazıları gerçekten yardımcı olurken,bazıları da bilmedikleri konulara bile yorumda bulunuyorlar,bence vakit kaybetmeden dr.a git güzelim sen

MERHABALAR AŞAĞIDAKİ SONUÇLAR BENİM 3. GÜN ADET SONUÇLARIM BİŞEY SÖYLEYİN LÜTFEN...
FSH 5.25U/L
LH 5.21 U/L
Estradiol 42.62 pg/ml
serbest T3 4.79 pm
serbest T4 16.94 pm
TSH 2.01uIU/ml

nasıl bu sonuçlar

Canım tahlilleri doktor ne için istemişti. Bu sonuçlar benimkine yakın. Benimkiler iyiydi. Bebek istiyosun sanırım. Eşinde bi problem var mı?

Canım eğer eşinde bi problem varsa Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayanlar topiğine tıkla. Burda çok bilgili kızlar var. Sana yardım ederler.

eşimde sorun yok baktılar spermiyoğramına hareketlilik 60 milyon konsantrasyonda 40 milyon.benim yumurtalıklarım gelişmiyor yeteri kadar onun içinde 3. günü ve 21. gün kan verdim 21. gün kanını yarın alıcam ve sabah doktora gösreicem.

eşimde sorun yok baktılar spermiyoğramına hareketlilik 60 milyon konsantrasyonda 40 milyon.benim yumurtalıklarım gelişmiyor yeteri kadar onun içinde 3. günü ve 21. gün kan verdim 21. gün kanını yarın alıcam ve sabah doktora gösreicem.

FSH 5.25U/L
LH 5.21 U/L
Estradiol 42.62 pg/ml
serbest T3 4.79 pm
serbest T4 16.94 pm
TSH 2.01uIU/ml

nasıl bu sonuçlar

ÖNCELİKLE MERHABA,,,,
TAHLİLLERİN GAYET GÜZEL
FSH HORMONU YUMURTALIK REZERVİNİ GÖSTERİR.6 NIN ALTI MÜKEMMELBİR DEĞER..
6-10 ARASI İYİ
10 UN ÜSTÜ İSE YUMURTALIK REZERVİNDE AZALMAYI GÖSTERİR.
LH TA ÇATLATMA HORMONU OLARAK BİLİNİR VE GAYET İDEAL DEĞERDE....
FSH TAN YÜKSEK OLMAMASIDA HORMONAL DENGENİN HABERCİSİDİR...
EVET PROLAKTİN HORMONU YÜKSEK ONUN İÇİN DE BASİT BİR İLAÇ TEDAVİSİ YETERLİ OLUR MUHTEMELEN....
PROLAKTİN YÜKSEK OLDUĞUNDA VUCUT KENDİNİ LOHUSA ZANNEDER VE GEBE KALMAN ZORLAŞIR...
AMA GENEL OLARAK DİYER HORMONLARIN GAYET İYİ...
GEÇMİŞ OLSUNa.s.

saol canım ilgin için gerçekten içimi rahatlattın yarın gidicem bakalım ne dicek doktor.çok merak ediyorum ne olcak die.bebeği çok istiyorum çünkü.birde bişey sorcam 21.günki kanda gebelik varsa çıkarmı?

X